Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş teklifini nasıl yapmalıyım kimlere yapmalıyım ?

Kendi kedime bir sürü taslak çıkardım ve hiçbirisinin uygun olmadığını gördüm işi sunmak için nasıl bir yol almalıyım müşteriyi nasıl ikna edebilirim ?

Spunkram

Yönetici
Yönetici
Videolarını izlediğin bir youtuber var ve kurgularını kötü buluyorsan "bu adamın videolarını daha güzel hale getiririm" diyorsan ikna etmen daha kolay olur. Adama "ben iddaalıyım , yolla bir sonraki videonun kurgusunu ben yapayım daha iyi yapabildiğimi göreceksin" dersin ve adam sana deneme videosu atar sen de iyi bir iş verirsen zaten rahatlıkla senle çalışacaktır. Ama premiere'de hala acemi durumdaysan bunları yapmadan önce iyice bi gelişmen gerekiyordur

Videolarını izlediğin bir youtuber var ve kurgularını kötü buluyorsan "bu adamın videolarını daha güzel hale getiririm" diyorsan ikna etmen daha kolay olur. Adama "ben iddaalıyım , yolla bir sonraki videonun kurgusunu ben yapayım daha iyi yapabildiğimi göreceksin" dersin ve adam sana deneme videosu atar sen de iyi bir iş verirsen zaten rahatlıkla senle çalışacaktır. Ama premiere'de hala acemi durumdaysan bunları yapmadan önce iyice bi gelişmen gerekiyordur
Anladım bropam teşekkürler değerli yorumun için :) <3

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar