Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaliteli Render Sorunu

scorpion1

Üye
Arkadaşlar merhaba premiere proyu yeni kullanmaya başladım reels için kaliteli 4k video yapmaya çalışıyorum videoya effectsleri eklendikten sonra export yapmadan önce çok kaliteli bir şekilde video gözüküyor ama export aldığım zaman kaliteli bir şekilde gözüken effectler prewiew de kalitesiz bir şekilde gösteriliyor youtubeda da bulunan reels için yapılan export ayarlarının aynısını yaptığım halde sorun ne olabilir?

scorpion1

Üye
İnstagramda ki dizi sayfaları gibi kaliteli görüntülü video yapmaya calisiyorum

RelaxWolf

Üye
Arkadaşlar merhaba premiere proyu yeni kullanmaya başladım reels için kaliteli 4k video yapmaya çalışıyorum videoya effectsleri eklendikten sonra export yapmadan önce çok kaliteli bir şekilde video gözüküyor ama export aldığım zaman kaliteli bir şekilde gözüken effectler prewiew de kalitesiz bir şekilde gösteriliyor youtubeda da bulunan reels için yapılan export ayarlarının aynısını yaptığım halde sorun ne olabilir?
Aynı Sorun Bendede Var Bazi Videolar Olduğu Gibi Kaliteli Çıkarken Bazi Videolarda Karıncalanma Gibi Bişeyler Olup Kalitesiz Çıkıyor Çözümü Bullursan Banada Yaz :)

owershot

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Arkadaşlar bu video işinize yarar mı bilemem ama "Onur Naci Öztürker" kanalında İnstagram için video yükleme rehberi buldum ve bu videoda "DAKİKA 7:35-8:35" aralarında çözünürlük ayarlarından bahsediyor ama bana kalırsa tüm videoyu atlamadan izleyin :D bol şanss

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar