Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Kamera öneri

Recep28

Üye
Büyük ihtimalle Almanya'ya gidicegim ve ordan bi kamera alıp dönmek istiyorum hem fotoğraf hemde video olarak iyi bir kamera önere bilirmisiniz 4k çekiyo olması önemli

ncl

Üye
Sony ZV-E10 alabilirsiniz. İnternette kompakt olarak geciyor ama kompakt degil. Degistirilebilir lensli ve donebilir ekrani var. 4K video ve 1080p 120FPS video cekebiliyor. Yanlis hatirlamiyorsam 20MP sensoru vardi.

tolgaks38

Üye
bütçe belirtmemişsin sanırım yurt dışından alacağın için ama bula bilirsen fujifilm x-t200 tavsiye ederim yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum memlunum doğru lens ile güzel işler çıkarıyor yanısıra istersenizde webcam olarakta kullana biliyorsunuz

Recep28

Üye
bütçe belirtmemişsin sanırım yurt dışından alacağın için ama bula bilirsen fujifilm x-t200 tavsiye ederim yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum memlunum doğru lens ile güzel işler çıkarıyor yanısıra istersenizde webcam olarakta kullana biliyorsunuz
Hocam kamera çok güzel ama satışı bitmiş anladığım kadarıyla

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar