Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kameradan video çekiyorum adobe premierde yanları kırpamıyorum? sadece kafam gözüksün istiyorum odam gözukuyor ?

kajuresmi

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba arkadaşlar canon 200d kameram var onu webcam olarak kullanıp kendimi ayrı çekıyorum oyun videosunu ayrı çekıyorum fakat kendimin sadece kafa kısmımın gözukmesını ıstıyorum fakat odamın her yeri gözüküyor bunu nasıl kırparım adobe premierde ? yardımcı olursanız sevinirim..

Ekli dosyalar

• sssa-min-min.png
    sssa-min-min.png
    926.8 KB · Görüntüleme: 13
Web sitesi
www.youtube.com
effects kısmında crop efekti var o efekti çekip videonun üzerine atarsın. daha sonra effects controldan rigth left neresi gerekse kesersin

alkan

Üye
Web sitesi
www.whoseagency.com
Merhaba arkadaşlar canon 200d kameram var onu webcam olarak kullanıp kendimi ayrı çekıyorum oyun videosunu ayrı çekıyorum fakat kendimin sadece kafa kısmımın gözukmesını ıstıyorum fakat odamın her yeri gözüküyor bunu nasıl kırparım adobe premierde ? yardımcı olursanız sevinirim..
Selam dostum,

Burak'ın söylediği gibi crop atabilirsin ama benim anladığım kadarıyla sen şu şekilde bir şey istiyorsun:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar