Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kanalımı gözden geçirir misiniz?

Web sitesi
www.youtube.com
Merhabalar kanalımda 1 aydan beridir içerik üretemiyordum daha sonra konsept değiştirince 2 güne bir video atmaya karar verdim son 1 haftadır düzenli videolar atıyorum. Sizden ricam kanalımı eleştirir misiniz?

Web sitesi
www.keremakin.com
Merhabalar kanalımda 1 aydan beridir içerik üretemiyordum daha sonra konsept değiştirince 2 güne bir video atmaya karar verdim son 1 haftadır düzenli videolar atıyorum. Sizden ricam kanalımı eleştirir misiniz?

Kanal güzel bence. Girer girmez ilk dikkatimi ceken videolarin introsu oldu.
Intro güzel, yalniz sanirim ücretsiz template kullanmissin. Intro'da "Preview" duydum. Bu profesyonel bir izlenim birakmiyor ilk giriste.

Videolarinin kalitesi güzel, ses cok iyi. yalniz isik konusunda bir seyler yapabilirsin. Isik iyi ve yeterli, yalniz isik senin arkanda kaldigi icin yüzün karanlik kaliyor ortamin isigina göre. Imkaninin varsa, isigi önüne alabilirsen süper olur bence. Ama bu sekilde de cok iyi :)

Web sitesi
www.youtube.com
Intro güzel, yalniz sanirim ücretsiz template kullanmissin. Intro'da "Preview" duydum. Bu profesyonel bir izlenim birakmiyor ilk giriste.

Videolarinin kalitesi güzel, ses cok iyi. yalniz isik konusunda bir seyler yapabilirsin. Isik iyi ve yeterli, yalniz isik senin arkanda kaldigi icin yüzün karanlik kaliyor ortamin isigina göre. Imkaninin varsa, isigi önüne alabilirsen süper olur bence. Ama bu sekilde de cok iyi :)
teşekkür ederim aslında alttaki ses için direkt bedava ses kullanmıştım ama dediğiniz gibi içerisinde "preview" geçmeyen bir ses ile değiştirebilirim. Görüşlerin ve iyi yorumların için teşekkürler :D

Katılıyorum :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar