Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kastırmayan Kayıt Programı

BehlulBey

Üye
Merhabalar benim bilgisayarım bayağı bir kötü olduğu için kayıt alırken en eski oyunlarda bile 9-10 fps alıyorum (Action) şu anda bilgisayar alacak durumum yok maalesef önerebileceğiniz bir program veya bir ayar vs... var mıdır? (Bandicam fraps camtasia obs ve action kullandım şu ana dek).

baco08

Üye
Aklıma gelen başka bir şey yok. Malesef ki özellikle en az işlemci sömüren "obs" ve en çok işlemci sömürüp en kaliteli kayıt yapan "fraps" denemişsin. Sanırım tek opsiyon yenilemek malesef. Umarım istediğin içerikleri kaydedebilirsin. Bunun yanında dilersen geforce experience ile kayıt yapabiliyorsan dene. Ama bilgisayarın kötü dedin eski demedin. Bir göz at geforce experience'a. Ayrıca win 10 kullanıyorsan Win+G tuşlarını kullanarak oyun çubuğunu açabilir ordan da kayıt etmeyi deneyebilirsin. Ben onu hiç denemedim ama dediğim gibi bandicam ve obs yapmadıysa işini biraz zor durumdasın arkadaşım. Tinytake isimli uygulamaya da bakabilrsin.

Web sitesi
www.youtube.com
Merhabalar benim bilgisayarım bayağı bir kötü olduğu için kayıt alırken en eski oyunlarda bile 9-10 fps alıyorum (Action) şu anda bilgisayar alacak durumum yok maalesef önerebileceğiniz bir program veya bir ayar vs... var mıdır? (Bandicam fraps camtasia obs ve action kullandım şu ana dek).
maalesef kayıt programlarının hepsi işlemcinin bir kısmını kullandığından dolayı kasma sorunu yapar. Alternatif olarak şu tarz cihazlara da bakabilirsin.

Hafik

Üye
Windows Kullanıyorsan Onun İçinde Kayıt Alma Var, En Az Harcayan Odur Büyük İhtimal Kullanmıştım İşe Yarıyor Gayet

oscak41

Üye
tipard screen recorder öneririm, crack istersen zip yapıp atarım ben hep onunla kaydediyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar