Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Kaydedilen video 4Gb sınırı aştığı için 3 dosyaya bölündü. ??

kajuresmi

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Kaydedilen video 4Gb sınırı aştığı için 3 dosyaya bölündü.

30 dakkalık video çekıyorum 3 parçaya ayırıyor
22334385-d1ec-4e62-9af3-46a44d6234d5.jpg
tek parça halinde kaydetmıyor

bunu nasıl yapabiliriz?

evet ama ses senkronizesini yapmıyor oyun videosundaki sesim ile senkronize yapmaya çalışıyorum olmuyor adobede birleştirdim denedim yıne olmuyor yada senkronize kısmında hata var? beni uğraştırıyor her editte yarım saatimi çalıyor sesleri ayarlıcam diye
Bilmiyorum o zaman :(

evet ama ses senkronizesini yapmıyor oyun videosundaki sesim ile senkronize yapmaya çalışıyorum olmuyor adobede birleştirdim denedim yıne olmuyor yada senkronize kısmında hata var? beni uğraştırıyor her editte yarım saatimi çalıyor sesleri ayarlıcam diye
ozaman sıkıntı büyük bir bilgim yok malesef :(

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
dslr kameralarda sınır 30 dk olduğu için bu şekilde olmaktadır. Eğer videoların montajdan önce kayıt esnasında 30 dk yı aşıyorsa "es" vererek videolarını çekeceksin.

Örnek: 30 dk oldu, 2 kayda başlaman gerekiyor diyelim. Kamera, bilgisayar kaydını da durdur, sonra kamera ve bilgisayar dan kayda başla. ilk etapta kendin sesli bir geri sayım yaparak 3 2 1 kayıt diyerek başla senkronizeyi de premiere den halledersin. Başka türlü ise videoların ilk etapta 30 dk yı geçmeyecek şekilde çekmen lazım.

İçindeki kayıt ortamını bilmiyorum ama bir disk varsa ve disk fat32 ise ondan olabilir. NTFS formatlarsan düzelebilir. Süreden ziyade dosya boyutu sanırım ve o da fat32'ye takılıyordur.

kajuresmi

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
dslr kameralarda sınır 30 dk olduğu için bu şekilde olmaktadır. Eğer videoların montajdan önce kayıt esnasında 30 dk yı aşıyorsa "es" vererek videolarını çekeceksin.

Örnek: 30 dk oldu, 2 kayda başlaman gerekiyor diyelim. Kamera, bilgisayar kaydını da durdur, sonra kamera ve bilgisayar dan kayda başla. ilk etapta kendin sesli bir geri sayım yaparak 3 2 1 kayıt diyerek başla senkronizeyi de premiere den halledersin. Başka türlü ise videoların ilk etapta 30 dk yı geçmeyecek şekilde çekmen lazım.
tamamdır teşekkür ederim sanırım webcam almam gerekicek :) ama onur naci de kameradan çektiğini söyledi acaba o nasıl yapıyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar