Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koltuk arıyorum

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar çoğu zaman günde 15-16 saat edit yapıyorum
şuan mutfak sandalyesi kullanıyorum ve çok sıkıntı çekmeye başladım
2000tl civarı bir koltuk arıyorum
dediğim gibi çok fazla bilisayar başında oturduğum için hem uzun süre kullanabileceğim hemde rahat olmasını istiyorum
piyasaya baktım ve xdrive kasırga modeli ilgimi çekti fakat rampage falan çok kafam karılşık
yardımlarınızı bekliyorum.

roin

Üye
xdrive kasırga aktif olarak kullandığım bir model. Kesinlikle tavsiye ederim. Tek dejavantajı boyunluk olarak verilen yastığı kullanmıyorum biraz rahatsız ediyor. Ama ben biraz kiloluyum belkide ondandır :) Eğer şehrinizde xdrive mağazası varsa direkt gidip oturarak daha iyi anlayabilirsiniz. ( Koltuk modelini öyle seçtim. Dışardan görünmesi ve test edilmiş koltukların konforu arasında çok fark oluyor )

won't

Üye
koltuk alırken ayaklarının metal olmasına herkes değiniyor. kullanmadığım için bilmiyorum ama ayak önemli

dediğim gibi çok fazla bilisayar başında oturduğum için hem uzun süre kullanabileceğim hemde rahat olmasını istiyorum
piyasaya baktım ve xdrive kasırga modeli ilgimi çekti fakat rampage falan çok kafam karılşık
Xdrive baya öneriliyor. Kaliteli koltuk bir kaç yayıncı ve YouTuber da da gördüm uzun zamandır kullanıyorlar ben olsam o yüzden Xdrive'yi tercih ederdim.

palado

Üye
Web sitesi
twitter.com
Oyuncu koltuğu diye gereksiz pahalı fiyatlara sandalye satılıyor bence ofis koltukları daha rahat ve ucuz

Kuipu

Üye
bütçeni biraz daha arttırma şansın varsa kesinlikle dxracer'ı öneririm xdrive kullanan bi kaç kişiden kötü yorum alınca dxracer tercih ettim öncesinde 600 TL'lik markasız bi koltuk kullanıyordum Dxracer'a geçtikten sonra bel ve boyun ağrılarım kayboldu ve gerçekten kalite ve dayanıklılık hissini veriyor.

Spunkram

Yönetici
Yönetici
ben seduna thunder pro diye bir şey aldım günde 10 saat falan pc başındayım menunum harika rahat süper falan demem için başka koltuk da kullanmış olmam gerekirdi o yüzden net bir şey söyleyemem ama fiyat olarak da rahatlık olarak da çok severek kullanıyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar