Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

l

eminyakar2

Üye
Neden yapilmasin? Söyledigim gibi, ben yapiyorum?
Ayrica Premiere Pro ve After Effects kurulu, bunun disinda Photoshop, AI ve Movavi Suite'de var bende.
Yanlız arkadaş diyor ki ekran kartım yok diyor, ekran kartım kötü ya da iyi gibi bir şey de demiyor sadece ekran kartım yok ve bunun sonucunda bu tür edit programları çalışır mı diyor. Söylesene bana sence ekran kartı olmadan video oynatma vs. gibi tür işleri daha doğrusu belki o tür edit programlarını da açmaya bilir işlemci ve ekran kartı ikisi de birbirinden yaralanarak uygulamaları çalıştırmaya yarar ekran kartı olmaz ise belli başlı uygulamaları açmaz dediğim gibi edit programları ekran kartını kullanmadan açması mümkün değil direk sistem hata verir keza ekran kartı olmadan açtı diyelim, peki render almada ya da illaki videoyu oynatacaksın demi yaptığın edit de videonun herhangi bir yerini atlamış mıyım? veya hata yaptığım yer var mı? diye illaki video oynatacaksın. Ve tam videoyu bir oynatayım bakalım nasıl olmuş derken bir bakarsın sistem aşırı ısınmadan dolayı ya çöker ya da hata verip uygulamadan atar okey. Lütfen biraz mantık olalım.Teşekür ederim 😊

Web sitesi
www.keremakin.com
Yanlız arkadaş diyor ki ekran kartım yok diyor, ekran kartım kötü ya da iyi gibi bir şey de demiyor sadece ekran kartım yok ve bunun sonucunda bu tür edit programları çalışır mı diyor. Söylesene bana sence ekran kartı olmadan video oynatma vs. gibi tür işleri daha doğrusu belki o tür edit programlarını da açmaya bilir işlemci ve ekran kartı ikisi de birbirinden yaralanarak uygulamaları çalıştırmaya yarar ekran kartı olmaz ise belli başlı uygulamaları açmaz dediğim gibi edit programları ekran kartını kullanmadan açması mümkün değil direk sistem hata verir keza ekran kartı olmadan açtı diyelim, peki render almada ya da illaki videoyu oynatacaksın demi yaptığın edit de videonun herhangi bir yerini atlamış mıyım? veya hata yaptığım yer var mı? diye illaki video oynatacaksın. Ve tam videoyu bir oynatayım bakalım nasıl olmuş derken bir bakarsın sistem aşırı ısınmadan dolayı ya çöker ya da hata verip uygulamadan atar okey. Lütfen biraz mantık olalım.Teşekür ederim 😊
Apu sistem diye birsey var, yazdiklarina bakilirsa bunu hic duymamissin veya yazdiklarimi tam okumamissin.
Ben sistemimi kendim kurdum ve icerisinde ekran karti yok! Yani apu sistem. Bu demek oluyor ki, ekran karti islemci icerisinde yer aliyor.
Ve ben bu sistemle Adobe'nin tüm programlarini sorunsuz bir sekilde kullanabiliyorum ve en güncel versiyonlarini.

Bilgin olmadigi konularda lütfen bana mantiktan bahsetme. YouTube'da arastirmasini yaparsan, bununla ilgilir bir cok bilgi bulabilirsin ;)

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar