Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

LGS'ye dört gün

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhabalar, 4 gün sonra LGS'ye giriyorum çoğu kişi girmiştir tavsiyeleriniz var mı?
benim 2 yılım var ama mahallede bir çocuk var 8.sınıf okuyo onunda ismi hüseyin benimde fakat ilginç olan şey soyadlarımızda aynı fakat sadece tanışıyoz neyse bu çocuk lgs gireceğini bile bile 7/24 maç oynuyo çocuğa diyoz lgs var diye takmıyor bizi bence böyle olma çalışacağın zaman bir arkadaşını görüntülü ara karşılıklı ders çalışın sınıf ortamı olur ben arkadaşımla beceremiyom olsun sen yap ama birde kesinlikle telefona bakma aynı zamanda yanında su olsun

yigitcelen

Üye
benim 2 yılım var ama mahallede bir çocuk var 8.sınıf okuyo onunda ismi hüseyin benimde fakat ilginç olan şey soyadlarımızda aynı fakat sadece tanışıyoz neyse bu çocuk lgs gireceğini bile bile 7/24 maç oynuyo çocuğa diyoz lgs var diye takmıyor bizi bence böyle olma çalışacağın zaman bir arkadaşını görüntülü ara karşılıklı ders çalışın sınıf ortamı olur ben arkadaşımla beceremiyom olsun sen yap ama birde kesinlikle telefona bakma aynı zamanda yanında su olsun
telefonumu aileme verdim zaten senenin başında

yigitcelen

Üye
Ben 2 sene önce girdim. 4 gün kaldığından artık çok bir tavsiye veremem ama son günler, MEB'in çıkardığı soruları ezberle ve 1 gün kala çalışmayı bırak. Benim senem de sözel ve fen kolay sadece matematik zordu. Matematik'i hallettiysen zaten kafam büyük ihtimalle rahat olacaktır. Dediğim gibi çıkmış sorulara bak ve rahat ol, aslında o kadar heyecanlanacak bir şey değil bitince anlıyorsun :D
baktım baya da geçen sene hiç biri benzememişti bu sene inşallah benzer olur

yigitcelen

Üye
Günde çok soru çözmenin önemi yok. Önemli olan zor olanlardan çözmek, çözemediğine tekrar bakmak yine çözemediysen mutlaka öğretmenine sormak. Günde dediğim yöntemle 100 soru çözseniz bile emin olun 400-500 soruyu yalap şap çözenlerden öndesiniz. Bu söylediklerim daha girmeye zamanı olanlar için :) Yani 4 günde dediğim yöntemle pek bir şey yapılmaz. Sizlere de son 2 gün kafa dinlemenizi önerebilirim.
evet zaten 9 ayda yapılmayanı 4 günde yapamam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar