Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Logo Tasarlamak ve başka konular

şuan bir psikoloji ile alakalı bir instagram sayfam var ve bunun için logo tasarlamak istiyorum ama kafamda hiç bir şey canlanmıyor çizemiyorum ne yapmalıyım hani internet de ki görsellerden logolara bakıyorum onlardan esinlenip nasıl özgün hale getirebilirim bilmiyorum bu konuda nasıl kendimi geliştirebilirim?

Twitch de yayın açıyordum ama kapak fotoğrafını çevrim dışı yazısını ve yayın başlıyor yazısını gibi şeyleri kendime özgün tasarlayamadım hani kamera açtığımda mesela çerçeveyi ben kendim tasarlamak istiyorum ama bir türlü yapamadım. hani öyle bir arka plan resmi olacak ki mesela kendime özgün olması lazım ama nasıl bir şey olacak nasıl bir arka plan eklerim nasıl bir yazı eklerim yayın başlıyor yazısında ki arka plan nasıl bir rengi olmalı bilmiyorum çıkmazdayım

photoshop, affter effects premier pro kullanıyorum şimdi çok iyi kullanıyorum diyemem çünkü her zaman daha iyisi vardır :) ne kadar çok uğraşırsan o kadar çok gelişirsin ama şuan vizelerim başlayacak notlar çıkarıyorum 2 yıllık radyo ve televizyon okuyorum bu son senem 2 ay sonra bitiyor iş bulabilecek miyim bilmiyorum. dgs ile 4 yıllığa tamamlamak istiyorum aslında ama her gün ders çalışıcam diyorum ama kendimi kandırıp çalışmıyorum aslında Besyo okumak istiyordum ama yetenek sınavından geçemedim derste çalışmıyordum aslında bir tek ders değil böyle sanki büyüdüğümü kabullenmiyorum ama büyüyorum ama kendimde hiç bir farklılık göremiyorum. insanlardan konuşmaktan yanlış yapmaktan korkuyorum
ama nedense hep yanlış yapacağımı düşünüyorum bir insanla konuştuğumda mesela ne haber nasılsın sonra konu ilerlemiyor mesela bu yıllardır böyle ve zaman çok önemli yıllardır boşuna zaman kaybediyorum şuan yine zaman kaybediyorum para ile satın alınamayan hayatta ne olursa olsun tekrar geri gelmiyor ve geri dönüşü yok zaman kaybetmek istemiyorum
böyle değişik bir durumdayım

burası bir forum aslında böyle şeyler yazılmaması gerekiyor ama böyle içimden gelen şeyleri yazdım. amaç dışında oldu kusura bakmayın özür dilerim. zamanınızı ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim okumayanlara da teşekkür ederim :))

Selamunaleyküm kardeşim ben sana tasarım veya grafik hariç bir kitap önermek isterim çünkü yaşadıklarına benzer yol ve yerlerden istemeyerek ben de geçtim, eğer okurum dersen 0555 101 4878 müsait vaktinde mesaj at veya ara ileteyim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar