Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

London view editi nasıl olmuş

Awore

Üye
Attığın postlara bakıyorum, potansiyel var ama efektleri çok sık kullanıyorsun videoda bir karmaşa yaşanıyor öncelikle bunun önüne geçersen iyi olur. Ve bu tarz fragmovie videoları için After Effects kullanmanı öneririm, shakeler, twixtor ile hızlanıp yavaşlatma, keyframe ile smooth işlemler, glow, blur vs. bu işler için After Effects ile çok daha profesyonel işler çıkartırsın. Youtube da fazlasıyla fragmovie tutorial videoları var onları izlersen rahat bir şekilde daha kaliteli işler çıkarabilirsin.

Attığın postlara bakıyorum, potansiyel var ama efektleri çok sık kullanıyorsun videoda bir karmaşa yaşanıyor öncelikle bunun önüne geçersen iyi olur. Ve bu tarz fragmovie videoları için After Effects kullanmanı öneririm, shakeler, twixtor ile hızlanıp yavaşlatma, keyframe ile smooth işlemler, glow, blur vs. bu işler için After Effects ile çok daha profesyonel işler çıkartırsın. Youtube da fazlasıyla fragmovie tutorial videoları var onları izlersen rahat bir şekilde daha kaliteli işler çıkarabilirsin.
After effects kullancam ama pcim kasıyo bide twixtor eklentisini kuramıyorum onun dışında dediklerinizi dikkate almaya çalışacağım sağolun

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar