Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Merhaba ben bir logo yaptım ama buraları kesemedim nasıl kesicem

frknarsy

Üye
Ben yeniyim bu photoshopda bir logo yaptım ama işaretlediğim yerleri kesemedim lütfen bilen söyleyebilirmi bide elips şekil yaptığğımda ortası dolo oluyor ben sadece daire istiyorum bi bulamadımm. Birde logom nasıl olmuş 2.3 saattir uğraşıyorum .
Programım : Photoshop cc2020 buldum arkadaşlar

Ekli dosyalar

• Başlıksız-2.png
    Başlıksız-2.png
    716.3 KB · Görüntüleme: 22
  • as.PNG
    as.PNG
    502.3 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

palado

Üye
Web sitesi
twitter.com
Ben yeniyim bu photoshopda bir logo yaptım ama işaretlediğim yerleri kesemedim lütfen bilen söyleyebilirmi bide elips şekil yaptığğımda ortası dolo oluyor ben sadece daire istiyorum bi bulamadımm. Birde logom nasıl olmuş 2.3 saattir uğraşıyorum .
Programım : Photoshop cc2020
2 3 saat ciddi bir şekilde uğraştıysan boşa zaman harcamışsın tutoriallardan destek almalısın.

editizm

Moderatör
Moderatör
Kardeşim Hary resmi seçiliyken "E" tuşuna bas yani silgi aracı. Sonra o kısımları resme yaklaşarak silmeyi dene.

editizm

Moderatör
Moderatör
Halkanın içini de transparan istiyorsan eğer sol üstte ayarları var oradan beyaz renge tıklayıp şeffafı seçmen lazım. Genelde üstü kırmızı çizgiyle çizilmiş bir obje olur. Telefondan yazıyorum. Ondan tam anlatamadım. Yapamazsan yine eğer yarın tekrar yaz ben sana yardımcı olurum.

editizm

Moderatör
Moderatör
2 3 saat ciddi bir şekilde uğraştıysan boşa zaman harcamışsın tutoriallardan destek almalısın.
Kardeşim bu tarz kırıcı eleştiri yapmak yerine yapıcı eleştiri yapmayı denesen nasıl olur? Herkes sen gibi profesyonel olmayabilir. Sonuçta arkadaş bizden yardım istemiş. Ayrıca açıklama kısmına da koskoca "BEN PHOTOSHOPTA YENİYİM" yazmış. Eğer gözünden kaçtıysa ben tekrar belirtmek istedim.

Bu tarz yorumlar yaparken lütfen daha çok dikkatli olalım ve kırıcı olmayalım. İnsanlar buraya yardımlaşmak için geliyor. Birbirlerini gömmek için değil. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

İyi forumlar.

frknarsy

Üye
Halkanın içini de transparan istiyorsan eğer sol üstte ayarları var oradan beyaz renge tıklayıp şeffafı seçmen lazım. Genelde üstü kırmızı çizgiyle çizilmiş bir obje olur. Telefondan yazıyorum. Ondan tam anlatamadım. Yapamazsan yine eğer yarın tekrar yaz ben sana yardımcı olurum.
galiba halkanın içini dolguyu düşürerek yapıyormuşuz onuda yarın deneğeceğim teşekkürler

NeArarsan

Üye
Programım : Photoshop cc2020 buldum arkadaşlar
Bence Harry'yi böyle arkaplandan ayır:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar