Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

MİSTER HORSE efeckti sorunu

Eren Ylmaz

Üye
arkadaşlar ben premiere proda bir proje yaparken bir anda media offline yazısı cıktı mister horseden aldım yazı efektlerinde bunu nasıl düzeltebilirim projemde baya ilerideydim silip baştan yapmam zor olur nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    194.5 KB · Görüntüleme: 7
Crackli mi kullaniyon misterhorse u
Dostum bir kaç dakikadır açılmış forumlara bakıyorumda çoğuna yorum yapmışsın tebrik ederim ancak yaptığın hiçbir yorumun karşısındakine bir faydası yok.Birine gidip demişsinki :
''Premiere kardeş. Bir ton pack plug in var. Aylardır edit yapıyorum. After a ihtiyaç duymadım bile.''

Öncelikle birkaç ay editle uğraşarak premieri bile tam olarak öğrenemessin ve After a İhtiyaç duymadım kelimesi çok saçma olmuş.Editör olmak istiyorsa kesinlikle after effect bilmeli premierle bir yere kadar. (Bazı önemli işler için After Effect yazılımı zorunlu)
Biraz daha samimi ve içeriği faydalı yorumlar atarsanız çok sevinirim.(Biraz itici olabiliyorsunuz)

''Crackli mi kullaniyon misterhorse u'' Demek yerine Crack kullanımının neden kötü birşey olduğunu crackin bu forumda yasak olduğunu veya crackli kullanıyorsa neler olabileceğini anlatabilirsiniz ya da en basitinden eğer bir fikriniz varsa yanıt vermemeniz daha doğru olur iyi forumlar 🖐

Zynp

Üye
Dostum bir kaç dakikadır açılmış forumlara bakıyorumda çoğuna yorum yapmışsın tebrik ederim ancak yaptığın hiçbir yorumun karşısındakine bir faydası yok.Birine gidip demişsinki :
''Premiere kardeş. Bir ton pack plug in var. Aylardır edit yapıyorum. After a ihtiyaç duymadım bile.''

Öncelikle birkaç ay editle uğraşarak premieri bile tam olarak öğrenemessin ve After a İhtiyaç duymadım kelimesi çok saçma olmuş.Editör olmak istiyorsa kesinlikle after effect bilmeli premierle bir yere kadar. (Bazı önemli işler için After Effect yazılımı zorunlu)
Biraz daha samimi ve içeriği faydalı yorumlar atarsanız çok sevinirim.(Biraz itici olabiliyorsunuz)

''Crackli mi kullaniyon misterhorse u'' Demek yerine Crack kullanımının neden kötü birşey olduğunu crackin bu forumda yasak olduğunu veya crackli kullanıyorsa neler olabileceğini anlatabilirsiniz ya da en basitinden eğer bir fikriniz varsa yanıt vermemeniz daha doğru olur iyi forumlar 🖐
1- Konu sahibi after mı premiere mi diyor ben ikisi de mi diyeyim? Bir seçim yapmak gerekirse premiere. Yoksa after da kesinlikle öğrenilmesi gereken bir program. Aylardır ücretli edit yapıyorum. Oyun videosu, ders videosu vs vs çok çeşitli editler yaptım after a ihtiyaç duymadım. Ayrıca edit geçmişim 2014 yılına dayanıyor. Sadece daha yeni profesyonellestirdim.
2- Bir sorunum var ve çözmek için birilerine sorsaydim, onlar da kalkıp bana crackli program kullanmanın zararlarından bahsetseydi valla çok yaratıcı küfürler ederdim. La bir dur. Sorunu anlamadık daha. Belki crack kullanmıyor. Kullanıyorsa ondan kullanmiyorsa daha başka çözümler düşünelim. Yol budur yöntem budur. Siz de kendi sevdiğiniz tarzda takılın. Kolayliklar

Zynp

Üye

Tamam kardeş senin call out un güzel olmuş 😃

Eren Ylmaz

Üye
Crackli mi kullaniyon misterhorse u
knk crakli değil halletim sorunu ben premiere yazı efekti atımmı bunları bir dosya yapıp ayırıyormuş bende o dosyayı çöp kutusuna atmiştim ondan böyle oldu şimdi geri yükledim oldu ilgin için teşekkürler

1- Konu sahibi after mı premiere mi diyor ben ikisi de mi diyeyim? Bir seçim yapmak gerekirse premiere. Yoksa after da kesinlikle öğrenilmesi gereken bir program. Aylardır ücretli edit yapıyorum. Oyun videosu, ders videosu vs vs çok çeşitli editler yaptım after a ihtiyaç duymadım. Ayrıca edit geçmişim 2014 yılına dayanıyor. Sadece daha yeni profesyonellestirdim.
2- Bir sorunum var ve çözmek için birilerine sorsaydim, onlar da kalkıp bana crackli program kullanmanın zararlarından bahsetseydi valla çok yaratıcı küfürler ederdim. La bir dur. Sorunu anlamadık daha. Belki crack kullanmıyor. Kullanıyorsa ondan kullanmiyorsa daha başka çözümler düşünelim. Yol budur yöntem budur. Siz de kendi sevdiğiniz tarzda takılın. Kolayliklar
2side demenize gerek yok. Animasyon effect gibi işler için kullanıcaksa gerekli

2. maddede demişsinizki Belki crack kullanmıyor. Kullanıyorsa ondan kullanmiyorsa daha başka çözümler düşünelim burası haklı bir yaklaşım ama bir çözüm yolunuz varsa hemen belirtebilirsiniz

onun dışında kendinizi iyi açıklamışsınız benim hatam özür dilerim.
ama sizin hatalarınızda var teşekkür ederim beni uyardığınız için iyi forumlar :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar