Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Monitör seçimi

NecoLVL

Üye
Herkese merhaba. Bayadır aklımda olan bu monitör çok güzel indirime girmiş Amozon'da. Ultrawide almak istiyorum. Sizce fotoğrafçılık ve video edit işleri için uygun mudur? Mutemelen tam doğru renk vermez ama yeterli midir? Önerilerilerinizi bekliyorum. Herkese iyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-03-11-13-17-892_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-03-11-13-17-892_com.android.chrome.jpg
    392.6 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2021-09-03-11-13-44-276_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-03-11-13-44-276_com.android.chrome.jpg
    290.4 KB · Görüntüleme: 16

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Herkese merhaba. Bayadır aklımda olan bu monitör çok güzel indirime girmiş Amozon'da. Ultrawide almak istiyorum. Sizce fotoğrafçılık ve video edit işleri için uygun mudur? Mutemelen tam doğru renk vermez ama yeterli midir? Önerilerilerinizi bekliyorum. Herkese iyi çalışmalar
Kaç HZ ve bütçe ne ? Ayrıca Alınmaz

ghaney

Üye
doğru renkler için Adobe RGB, sRGB gibi özelliğine bakman gerekiyor. fakat bu da fiyatı arttırıyor malesef.

NecoLVL

Üye
adam video editleyeceğim diyor neden 144 165 hz monitörler öneriyorsunuz ki ?
Öyle, Onur bi videosunda bahsetmişti hatta yüksek hz gerek olmadığından, hem de geniş bir monitöre ihtiyacım var 29 inçten aşağısı tatmin etmez beni muhtemelen. Ultra geniş monitörde çalışması daha rahat olur premiere pro'da

NecoLVL

Üye
doğru renkler için Adobe RGB, sRGB gibi özelliğine bakman gerekiyor. fakat bu da fiyatı arttırıyor malesef.
Otralamanın üstünde bi doğruluk alsam yeterli. Dediğim gibi fiyat artıyor. Bu monitör için konuşacak olursak sence işimi görür mü?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar