Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Motion Bro, Efektin resmini değiştirememe sorunu

emirygmr

Üye
Arkadaşlar Motion Bro'yu geçen indirimlerde satın aldım ve bugün işim düştü fakat bu twitter efektine kendi resmimi koyamıyorum? Çift tıklıyorum yeni panel açılmıyor nasıl yapacağım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    312.2 KB · Görüntüleme: 17

editizm

Moderatör
Moderatör
Dostum toko graphicste bu gibi animasyonlara kendi resmini ya da logonu ekleyebileceğin bir kısım yok. Sadece yazısını, rengini ve boyutunu değiştirebilirsin. Eğer illa ben logo ya da resim eklemek istiyorum dersen, bunun için kendin o animasyona fotoğrafını yerleştirmen ve boyutlarını keyframe atarak ayarlaman lazım. Yani çift tıklasan bile essential graphicste, yani animasyonda fotoğraf ya da logo ekleme diye bir seçenek bulamazsın. Bilgin olsun. İyi editler..

Spunkram

Yönetici
Yönetici
Jamiryo haklı olsa da daha kolay bir yolu da var. Bu animasyonu after effects'te açabiliyorsun mogrt dosyası olduğu için. Afterda açınca sana katman katman geliyor. Sonra kendi içerisinde profil resmi bölümü var. Zaten güncellemede bu sorunu çözeceklerdir ama burda eklediğin her dosyaya timeline'da sağ tıkalyıp "reveal in project" de sonra o dosyayı sol tarafta sana gösterecektir, ona da sağ tıkla "reveal in explorer" de ve sana klasörde gösterecek. Onu da afterda düzenle ve keyfine bak ^^

editizm

Moderatör
Moderatör
Jamiryo haklı olsa da daha kolay bir yolu da var. Bu animasyonu after effects'te açabiliyorsun mogrt dosyası olduğu için. Afterda açınca sana katman katman geliyor. Sonra kendi içerisinde profil resmi bölümü var. Zaten güncellemede bu sorunu çözeceklerdir ama burda eklediğin her dosyaya timeline'da sağ tıkalyıp "reveal in project" de sonra o dosyayı sol tarafta sana gösterecektir, ona da sağ tıkla "reveal in explorer" de ve sana klasörde gösterecek. Onu da afterda düzenle ve keyfine bak ^^
Reisim ben premiere ciyim. Anlamam after effects ten filan 😂
Bu arada çok sağol senin sayende 5 gün önce açtığım bionluktan dün ilk işimi teslim ettim. Valla dediğin adımları uyguladım. Uygulamaya devam ediyorum. İstersen bir incele müsait olduğun zaman. Kullanıcı adım: Jaaamiryooo

emirygmr

Üye
Jamiryo haklı olsa da daha kolay bir yolu da var. Bu animasyonu after effects'te açabiliyorsun mogrt dosyası olduğu için. Afterda açınca sana katman katman geliyor. Sonra kendi içerisinde profil resmi bölümü var. Zaten güncellemede bu sorunu çözeceklerdir ama burda eklediğin her dosyaya timeline'da sağ tıkalyıp "reveal in project" de sonra o dosyayı sol tarafta sana gösterecektir, ona da sağ tıkla "reveal in explorer" de ve sana klasörde gösterecek. Onu da afterda düzenle ve keyfine bak.
Teşekkür ederim, deneyeceğim.

böyle bişiy var mıydı yaw, çok iyiymiş

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar