Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Motion Bro Pack kurulma hatası

widows

Üye
Bu hatayı alıyorum internetten çözümüne baktım progrma filesden adobeye girip common filesden cep denilen bir dosyaya klasör atılıyordu benim adobe dosyamın içinde common files yok common var commonun içindede sadece plugins var
Bu hatayı alıyorum ne yapacağıma youtubeden baktım program files adobe common files cepe girip dosya atılıyor ama bende common files yok common var içindede cep yok plugins var ne yapmalıyım?

Ekli dosyayı görüntüle 896
Bu hatayı alıyorum ne yapacağıma youtubeden baktım program files adobe common files cepe girip dosya atılıyor ama bende common files yok common var içindede cep yok plugins var ne yapmalıyım?
Hiç öyle dosya yollarına gitmene gerek yok, diye farklı bir zxp installer var. Hemde plug-inleri silebiliyorsun, resetleyebiliyorsun, yükleyebiliyorsun. Bu yüzden linkini verdiğimi kullan hiç error vermiyor.

Spunkram

Yönetici
Yönetici
Hiç öyle dosya yollarına gitmene gerek yok, diye farklı bir zxp installer var. Hemde plug-inleri silebiliyorsun, resetleyebiliyorsun, yükleyebiliyorsun. Bu yüzden linkini verdiğimi kullan hiç error vermiyor.
bence de bunu kullanmalısın adobeninki problemli. aescripts'inki çok daha iyi

widows

Üye
bence de bunu kullanmalısın adobeninki problemli. aescripts'inki çok daha iyi

teşekkür ederim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar