Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Motion Bro'da geçiş efektlerini kullanamıyorum.

Kadosamo

Üye
Zxp ile premier proya sıkıntısız kurdum,efektler de sıkıntısız karşıma geldi fakat geçiş efektlerini kullanmaya çalıştığım zaman efektler timelineıma gelmiyor. Proje kısmına yeni bir moton bro klasörü geliyor ama efektler gelmiyor. Bazı şeyler ekrana gelirken bazıları gelmiyor. Mesela call outlar ekrana geliyor ama hiçbir transitions ekrana gelmiyor

Son düzenleme:
Bu bende de oluyordu silip başka yerden indirdim artık geliyor zaman çizgime. Ancak yeni bir problemim var ekranda GPU acceleration ile ilgili bir şey yazıyor CUDA açık olmasına rağmen.

Kadosamo

Üye
Bu bende de oluyordu silip başka yerden indirdim artık geliyor zaman çizgime. Ancak yeni bir problemim var ekranda GPU acceleration ile ilgili bir şey yazıyor CUDA açık olmasına rağmen.
Cevap için teşekkürler. Efektleri mi başka yerden indirdin yoksa motion broyu mu. Bir de nerden indirdiysen linkini atabilirsen sevinirim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar