Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Motion Design - Youtube Türkiye'de İlk ve Tek!

Hareketli Sosyal Medya Tasarımı Nasıl Yapılır? (motion design)​

Detaylı eğitim videosu yayında! Youtube Türkiye'de ilk ve tek!

Video'da Onur'un da bahsetmiş olduğu eklentileri kullandım.
Motion design size çok şey katacaktır.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yorulmarınız benim için önemli ek olarak bu forumda olan insanların videoya yorum yapmaları benim için daha önemli. Size yararı oluyor mu, istekleriniz neler bu konular benim için önemli.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör

Hareketli Sosyal Medya Tasarımı Nasıl Yapılır? (motion design)​

Detaylı eğitim videosu yayında! Youtube Türkiye'de ilk ve tek!

Video'da Onur'un da bahsetmiş olduğu eklentileri kullandım.
Motion design size çok şey katacaktır.​
Valla sonra "motion design" yazmışsınız, genelde böyle şeylere takılmam ama, titiz zamanıma denk geldi, "motion design" olarak değiştirdim. Bu arada sakın yalnış anlamayın, insanlik hali hızlı yazınca oluyor.

Video için de, ayrıca teşekkürler.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Yorulmarınız benim için önemli ek olarak bu forumda olan insanların videoya yorum yapmaları benim için daha önemli. Size yararı oluyor mu, istekleriniz neler bu konular benim için önemli.
Video fikri olarak, belirli kişilerin yayın animasyonunu yapmanın tutorial'ı güzel olabilir.

Valla sonra "motion design" yazmışsınız, genelde böyle şeylere takılmam ama, titiz zamanıma denk geldi, "motion design" olarak değiştirdim. Bu arada sakın yalnış anlamayın, insanlik hali hızlı yazınca oluyor.

Sorun değil kardeşim istediğin gibi düzenleyebilirsin bu benim açımdanda iyi olur google seoda işime yaramıyor değil 1 kişi bile olsa benim için önemli ben teşekkür ederim.

Yayın animasyonuna gelecek olursak o tamami ile after effect işi. Bunu @Spunkram benden çok daha iyi yapacaktır diye düşünüyorum :)

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Sorun değil kardeşim istediğin gibi düzenleyebilirsin bu benim açımdanda iyi olur google seoda işime yaramıyor değil 1 kişi bile olsa benim için önemli ben teşekkür ederim.

Yayın animasyonuna gelecek olursak o tamami ile after effect işi. Bunu @Spunkram benden çok daha iyi yapacaktır diye düşünüyorum :)
Sizden de bekleriz.

emre

AZEM Bilişim
Yönetici
Moderatör
Web sitesi
azembilisim.com

"yalnış" değil "yanlış" :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar