Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Müşterim İngilizce Video yapmamı istiyor.

melih.1

Üye
Selamın Aleyküm Beyler. Çalıştığım kişi Türk ve Amerika da yaşıyor. Orada ki insanlar ile röportaj yaptığı bir video editliyorum bu nedenle ingilizce konuşmalar var. Kendisi notlarında yazarak gönderiyor ve onlarıda ekliyorum. Ancak bu 2. altyazı yazığım videosu ve editten daha uzun süre alıyor altyazı. Ve bana gönderdiği yazılarda sadece konuştuğu kişiyle geçen tüm diyalogu atıyor. Hangi cümle nerede başlıyor bunları ayırt etmek de epey vakit alıyor. Yaklaşık 1 saat oldu ve sadece 1.10 dk altyazı yazabilmişim. Sizce bu durumda nasıl bir çözüm bulunabilir?

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
Aynı olay benim başımada gelmişti ilk işlerimde çok zorlandığım için bırakmak zorunda kalmıştım ama artık yeni aldığım işlerde o kadar zor gelmiyor fakat zaman alan bir işlem.
Text layerlinin pozisyonunu ayarla ve yaziyi ortala boylece her yazdiginda poziyson degistirmene gerek kalmiyor.

melih.1

Üye
Aynı olay benim başımada gelmişti ilk işlerimde çok zorlandığım için bırakmak zorunda kalmıştım ama artık yeni aldığım işlerde o kadar zor gelmiyor fakat zaman alan bir işlem.
Text layerlinin pozisyonunu ayarla ve yaziyi ortala boylece her yazdiginda poziyson degistirmene gerek kalmiyor.
direk altyazılardan yapıyorum ilk başta zaten boy oranı nerde olduğunu falan ayarladım bu nedenle onlarla uğraşmıyorum. Sadece cümlelerin naşlangıcı ve bitiişi bazen anlaşılmıyor. Ve birde çok uzun sürüyor

Ekli dosyalar

• soru3.PNG
    soru3.PNG
    30.2 KB · Görüntüleme: 9

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
Altyazi olayini bende tam cozemedim ya çok lanet bir konu bu alt yazı

melih.1

Üye
Altyazi olayini bende tam cozemedim ya çok lanet bir konu bu alt yazı
Sorun yok mecbur yazıp devam edeceğiz. Bu arada Portfolyon güzelmiş Reis nice güzel işler de alman dileğiyle. Bu işi tam zamanlı mı yapıyorsun yarı zamanlı mı ? Tam zamanlı yapılabilecek bir iş mi sence

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
Sorun yok mecbur yazıp devam edeceğiz. Bu arada Portfolyon güzelmiş Reis nice güzel işler de alman dileğiyle. Bu işi tam zamanlı mı yapıyorsun yarı zamanlı mı ? Tam zamanlı yapılabilecek bir iş mi sence
Tam zamanlı olarak yapıyorum.
Önceden youtuberlardan falan freelacnce şeklinde düzenli çalışırdım güzel para kaznırdım fakat biraz düzensiz be stresli oluyordu,
şuan bir şirkette content creator ve editör olarak çalışıyorum.

melih.1

Üye
Tam zamanlı olarak yapıyorum.
Önceden youtuberlardan falan freelacnce şeklinde düzenli çalışırdım güzel para kaznırdım fakat biraz düzensiz be stresli oluyordu,
şuan bir şirkette content creator ve editör olarak çalışıyorum.
Okul okudun mu yoksa sadece yeteneğine ve işlerine bakarak mı aldılar

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
Okul okudun mu yoksa sadece yeteneğine ve işlerine bakarak mı aldılar
11. sınıfın sonlarına doğru ufak ufak iş almaya başladım 12.sınıfta gelirim ailemin gelirini geçmeye başladı bende lise bitince devam etmeme kadarı aldım lise bitttikten sonra 2 yıldır çalışıyorum

melih.1

Üye
11. sınıfın sonlarına doğru ufak ufak iş almaya başladım 12.sınıfta gelirim ailemin gelirini geçmeye başladı bende lise bitince devam etmeme kadarı aldım lise bitttikten sonra 2 yıldır çalışıyorum
Teşekkür ederim Reis dönüşün için. Bende 11.sınıf 2.dönem okuldan çıktım ve yeni açığa aldım. Hedefim senin gibi yüksek gelire ulaşmak. Bol işler alman dileğiyle

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar