Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Müziğimi eleştirir misiniz :D

Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba arkadaşlar forumda buna benzer bir konu açmıştım yine açıyorum çünkü çakma San Andreas Theme Song yaptım :D
Sşizden ricam yapıcı dil ile eleştirir misiniz? (Yakında dijital platformlarda. Link bırakırım)

Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba arkadaşlar forumda buna benzer bir konu açmıştım yine açıyorum çünkü çakma San Andreas Theme Song yaptım :D
Sşizden ricam yapıcı dil ile eleştirir misiniz?

güzel ama ortadaki işaretin adını bilmesemde daha iyi olabilirdi ve o sesin kasıyo gibi olduğu yerler tam olmamış tabi ben profesyonel deilim
sesin kasma kısımları gater olarak geçiyor da bene profesyonel değilim :D

bence gayet net bir kayıt olmuş ben bağlama ile uğraşıyorum pek anlamam elektronik müzikten sadece sanırım süsleme için vibrasyon yaptığın yerlerde biraz tondan düşmüş daha net olabilirmiş bunu da kaliteli gördüğüm için söylüyorum bu kadar uğraş tam pro olmalı bence eline sağlık bropa

Web sitesi
www.youtube.com
bence gayet net bir kayıt olmuş ben bağlama ile uğraşıyorum pek anlamam elektronik müzikten sadece sanırım süsleme için vibrasyon yaptığın yerlerde biraz tondan düşmüş daha net olabilirmiş bunu da kaliteli gördüğüm için söylüyorum bu kadar uğraş tam pro olmalı bence eline sağlık bropa
yorumun için teşekkür ederim aslında bahsettiğin vibrasyon olan kısımlar mix mastering kısmında hata olduğu için öyle ama teşekkürler :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar