Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mukellef.co Hakkında Önemli Bir Soru

Bardolatry

Üye
Merhabalar.

Onur Naci Öztürkler'in Youtube kanalındaki bir Mukellef.co adresinden şahıs şirketi açabileceğimizi veya buradan fatura kesebileceğimizi öğrendim. Fiyat bakımından da oldukça makul geldi ve işlemlere başladım. Ancak Mukellef.co, sözleşmesinde "Mükellef, Muhasebe Hizmeti sunmaz.", "mukellef.co Mali Müşavirlik hizmeti vermez." ibareleri mevcut. Aklıma takılan soru da doğal olarak şu:

Mukellef.co'dan şirket kurup hesap açtığımızda bunun dışında bir muhasebeci/mali muşavir ile anlaşmamız gerekiyor mu? Yani Mukellef.co'dan aldığımız hizmetin haricinde masraflarımız oluyor mu bu durumda?

Yoksa Mukellef.co kullananlar, tüm muhasabe işlemlerini bu platform üzerinden mi hallediyor? Diğer bir deyişle, Mukellef.co yeterli mi?

Eğer muhasebe, fatura kesme vb. işlemleri sadece Mukellef.co kullanarak hallediyorsak, hemen ONUR10 kodunu da kullanarak dahil olmayı düşünüyorum. Çünkü Mukellef.co hem şahıs şirket açma konusunda kolaylık sağlıyor hem de sanal ofis ücreti makul.

Cevabınızı bekliyorum.

Saygılarımla...

Son düzenleme:

Spunkram

Yönetici
Yönetici
Merhabalar.

Onur Naci Öztürkler'in Youtube kanalındaki bir Mukellef.co adresinden şahıs şirketi açabileceğimizi veya buradan fatura kesebileceğimizi öğrendim. Fiyat bakımından da oldukça makul geldi ve işlemlere başladım. Ancak Mukellef.co, sözleşmesinde "Mükellef, Muhasebe Hizmeti sunmaz.", "mukellef.co Mali Müşavirlik hizmeti vermez." ibareleri mevcut. Aklıma takılan soru da doğal olarak şu:

Mukellef.co'dan şirket kurup hesap açtığımızda bunun dışında bir muhasebeci/mali muşavir ile anlaşmamız gerekiyor mu? Yani Mukellef.co'dan aldığımız hizmetin haricinde masraflarımız oluyor mu bu durumda?

Yoksa Mukellef.co kullananlar, tüm muhasabe işlemlerini bu platform üzerinden mi hallediyor? Diğer bir deyişle, Mukellef.co yeterli mi?

Eğer muhasebe, fatura kesme vb. işlemleri sadece Mukellef.co kullanarak hallediyorsak, hemen ONUR10 kodunu da kullanarak dahil olmayı düşünüyorum. Çünkü Mukellef.co hem şahıs şirket açma konusunda kolaylık sağlıyor hem de sanal ofis ücreti makul.

Cevabınızı bekliyorum.

Saygılarımla...
Kanka onları yazmalarındaki sebep muhasebe tarafında başka sistemlere yönlendirmesi ve kanunlara uyması muhtemelen. Ben videoda zaten anlattım oğlum detaylı detaylı, mukellef alınca size bağlıyorlar diye. Hatta ve hatta videonun altındaki linkten kaydolunca adamlar otomatik olarak en iyi skorlu mali müşavire ve işbaşı'na bağlıyorlardı seni. Değerlendirmeni kesinlikle isterim ki zaten indirimli kaydolucaksın

-Sadece mukellef'e kaydolman yeterli.
-Yine sadece ve sadece mukellef her türlü işlerin için yeterli kankam.
-Sanal ofis konusunda da merak ettiklerini zaten arayıp sorabilirsin, hatta ismimi verirsen belki iyice krallık yaparlar <3 Gönlünü ferah tut ben 2 senedir kullanıyorum, reklam olsun diye anlatmadım bugüne kadar. Ne yaşadıysam anlattım. İnsanlar "vööö reklamcı" demeye alışmış olabilir, ben size faydalı olacağını düşünmediğim şeyi yalan yanlış anlatmam. Teşekkür ederim mesajın için ^^

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar