Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nasıl İş Alabilirim/Yapabilirim?

AhmetN

Üye
Forumda yeniyim. Acaba nasıl iş alabilirim? Hiç tecrübem yok. Ve günlük vaktim bol. Yaklaşık 5-6 saat müsaitim. Ya da önceden nasıl kendimi hazırlayabilirim? Şimdiden teşekkürler.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
stok videolar üzerinde bir montaj yapmaya çalış.iş almak içinse editöre ihtiyacı olan youtuberların discord sunucusuna giderek iş alabilirsin.

AhmetN

Üye
Hangi konuda iş almak istiyorsan o konu ile ilgili daha önce yaptığın çalışmaları hazırlayabilirsin bu senin için bir portfoylo olacaktır.
Açıkcası hiç bir çalışmam yok. Ve Adobe Pro geçmişim de yok. Neredeyse 2 yıldır eğitim videolarını izliyorum. Paket tanıtım gibi. Eğer sağlam bir iş bulursam almayı düşünüyorum. Aksi taktirde iş alamazsam riske girmek pek istemiyorum. Hem şu an Windows 8.1 kullanıyorum. Windows 10 geçicem ama bilmiyorum. Bir sürü etken var.

AhmetN

Üye
Ve bilgisayarım da o kadar iyi değil. İnşAllah buradan para gelirse yükseltmeyi düşünüyorum.

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Açıkcası hiç bir çalışmam yok. Ve Adobe Pro geçmişim de yok. Neredeyse 2 yıldır eğitim videolarını izliyorum. Paket tanıtım gibi. Eğer sağlam bir iş bulursam almayı düşünüyorum. Aksi taktirde iş alamazsam riske girmek pek istemiyorum. Hem şu an Windows 8.1 kullanıyorum. Windows 10 geçicem ama bilmiyorum. Bir sürü etken var.
Eğitimler bir zaman sonra unutuluyor bunun önüne geçmen için denemen lazım programların alt sürümlerini kullansan bile senin için yi olur 2 yıl eğitimde hiç premiere geçmişinin olmaması senin zararına olur. Sen bilgilerini programa aktarırsan o zaman iyi işler yapabilirsin bu durumda iş alman zor olabilir en azından iş verenlere atacağın örnek çalışmaların olsun

AhmetN

Üye
Eğitimler bir zaman sonra unutuluyor bunun önüne geçmen için denemen lazım programların alt sürümlerini kullansan bile senin için yi olur 2 yıl eğitimde hiç premiere geçmişinin olmaması senin zararına olur. Sen bilgilerini programa aktarırsan o zaman iyi işler yapabilirsin bu durumda iş alman zor olabilir en azından iş verenlere atacağın örnek çalışmaların olsun
O zaman Adobe kurabilmek için Windows 10'a geçip geliyorum.

Bir de bu işlerde ne kadar para var? Yani Adobe aldığıma değecek midir benim gibi başlangıçlar için?

NeArarsan

Üye
O zaman Adobe kurabilmek için Windows 10'a geçip geliyorum.

Bir de bu işlerde ne kadar para var? Yani Adobe aldığıma değecek midir benim gibi başlangıçlar için?
Her video için 150tl alabilirsin başlangıç için bende iş arıyorum ama bulamdım. Bu arada Premiereyi korsanda indirebilirsin.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar