Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nasıl Yapılıyor?

ibrhmolgn

Üye
Web sitesi
meettomy.site
Merhabalar,
Aşağıdaki videoda tuvalet kağıdı üzerinde akan yazı tam olarak nasıl yapılıyor yardımcı olabilir misiniz?
Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim çünkü 6 saattir bunu çözmeye çalışıyorum.

Aslında ben birkaç yöntem denedim ama çok saçma oldu.
Örn: Yazıya distort yaparak eğim verdim ve üstünde akıyormuş gibi denedim ama olmadı.
3 boyutlu yapıp kamera açısı olarak ayarladım bu seferde kağıdın üzerinde gibi durmadı.

ibrhmolgn

Üye
Web sitesi
meettomy.site
Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Sadece photoshop ve illustrator biliyorum. After effects yeni öğrenmeye başladım. ama sanırım bu proje biraz zor gibi fikir değişikliğine gideceğim :)

Corvus

Üye
Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Sadece photoshop ve illustrator biliyorum. After effects yeni öğrenmeye başladım. ama sanırım bu proje biraz zor gibi fikir değişikliğine gideceğim :)
photoshopla şöyle bişey yapabilirsin maske içerisine textini yazar her karede iki metni de kesişimi bozmayacak şekilde kaydırırsın ben öyle hızlıdan yaptım koordinat biraz kaydı ama fikir verebilir.

Ekli dosyalar

• ornek.gif
    ornek.gif
    66.9 KB · Görüntüleme: 2
  • ornek.zip
    808.9 KB · Görüntüleme: 1

ibrhmolgn

Üye
Web sitesi
meettomy.site
photoshopla şöyle bişey yapabilirsin maske içerisine textini yazar her karede iki metni de kesişimi bozmayacak şekilde kaydırırsın ben öyle hızlıdan yaptım koordinat biraz kaydı ama fikir verebilir.
Hocam zahmet etmişsiniz çok teşekkür ederim fikir değişikliğine gittim yazıları komple kaldırıp onun yerine farklı bir animasyon için taslak hazırladım. Yinede ilginiz ve uğraşınız için çok teşekkür ederim.

Corvus

Üye
Hocam zahmet etmişsiniz çok teşekkür ederim fikir değişikliğine gittim yazıları komple kaldırıp onun yerine farklı bir animasyon için taslak hazırladım. Yinede ilginiz ve uğraşınız için çok teşekkür ederim.
rica ederim ;) lazım olursa fikir verir :) kolay gelsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar