Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

ysfcln

Üye
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
sen önce bi DMye baksan kaç gündür ulaşamıyorum sorunum çözülmedi. Paketi aldım olmuyor abi bi cevap yazın ya

desopa

Üye
Merhaba çocuk kanalı açtim içerikler için çok emek veriyorum benim kanalimi izleyebilirsiniz abone alamıyorum

Diş Hekimliği ile ilgili özenli içerikler üretmeye çalışıyoruz. Haftada 1 video az diye bir eleştiri alacağım biliyorum :). Ancak maalesef pek zaman bulamıyoruz. Teşekkürler

merhaba arkadaşlar arkadaşlar kanalımı açalı 3 ay kadar oldu kanalım ingilizce icerik üreten bir motivasyon kanalı ve yaklasık 60 vidyo ve 20 de shorts vidyo yukledım. ilk vidyolarım çok iyi değildi ama gittikçe daha iyi duruma geliyorlar fakat ne yaparsam yapayım takipci kasamıyorum ve izlenme oranlarım çok çok düşük. vidIQ die bir uzantı ekledim ve ordan anahtar kelimeleride ayarladım fakat izlenmelerim dahada düştü . sebebini gerçekten çözemiyorum bir yerde yanlış yapıyorum sanırım ama nerde? lütfen kanalıma bir göz atıp bana yardımcı olursanız cok sevinirim. bu arada göz atmışken birde abone olursanız çok sevinirim ;) bu konudaki desteklerinizi bekliyorum simdiden çok teşekkürler.

Selamlar ben de 2 aydır Youtube'da içerik üretiyorum. Her geçen gün kanalımı geliştirmeye devam ediyorum. Genelde oyun videoları...
Kanalın Adı: HanzAimyrgens
Link:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar