Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

mtahagur

Üye
daha yeni açtım fakat son iki videom premierde uğraşarak yaptığım işler videoda incelemek için 2 videonun yeterli olacağını düşünüyorum
Ayrıca instagramda reels yapıyorum @reelstarih adlı kanalda ve premier pro ile düzenliyorum videolarımı.

Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.

Kanalım da en beğendim oyun kesitlerimi paylaşıyorum ve tabikide bunları yaparken montaj esnasında konuğum Onur naci Öztürkler videoları oluyor sende inceleyip kanalıma destek verirsen sevinirim <3

Herkese Selamlar.
Video Editing ,3d Printer, Rc Modeller ve İnternet teknolojileri alanında içerik üretmekteyim. Son zamanlarda biraz daha aktif video ekliyorum.

bravoziza

Üye
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Merhaba kanalımı incelemeni isterim tüm her şey senden öğrendim crop ve geçiş efektinden tut renk ayarlarını veya sayaç yapamaya kadar senin videolarından öğrendim videolarıma göz atarsan zaten direk senden öğrendiğimi net şekilde görebilirsin :D
Kanalımın linki :

bravoziza

Üye
Merhaba kanalımı incelemeni isterim tüm her şey senden öğrendim crop ve geçiş efektinden tut renk ayarlarını veya sayaç yapamaya kadar senin videolarından öğrendim videolarıma göz atarsan zaten direk senden öğrendiğimi net şekilde görebilirsin :D
Kanalımın linki :

shoitiisa

Üye
Selamlar bropalar,

Merhabaa yaşım henüz para kazanmak için uygun değil ama kendi çapımda bir iki amv ve edit videoları yapıyorum bu benim kanalım;
kanalım hakkında görüşleriiz benim için çok değerli.
Teşekkür ederim iyki varsınız.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar