Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

tahakoca58

Üye
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Buda benim kanalım reis buyur:

EFY

Üye
Merhaba Sevgili Onur,
Bu güzel içeriğe ben de 1 yıldan fazladır ilgilendiğim Teknoloji-Tasarım-Oyun konseptli YouTube Kanalım ile katılmak isterim.
2008 yılından bu yana profesyonel içerik üretimi yapan birisi olarak, YouTube nimetlerinden, nispeten geç faydalandım. YouTube benim için kazanç ya da kendini ispat çabasından çok bir rahatlama ve interaktif paylaşım alanı. (Özellikle MMO oynayanlar bu kolektif keyfi daha iyi bileceklerdir.)
İnceleme videolarında yer verebilirsen beni çok memnun edersin. @Spunkram

Kanalımın Linki :

Bazı Popüler Playlistlerim :
👉Türkçe Yama Videolarım (kısa-net-ispatlı) :
👉 İlk sıçramamı sağlayan oyun ve içerik :
👉 Talep üzerine Zor Seviyede Shogun 2 serisi :

➡️Özellikle incelemeni isteyeceğim video :

Not : Ciddi bir ivme yakaladığım dönemde Sevgili Kızım dünyaya geldi ve 6 ay gibi bir süre kanala ara vermek durumunda kalmıştım. Sonrasında bir saman alevi oldu ama şimdi düzenli video atmama rağmen yine ciddi bir durgunluk ve hatta gerileme dönemine girdim. Bu anlamda, vereceğin tavsiyelerin benim için kıymetli.

EFY'den Sevgilier, Saygılar... ❤️

Son düzenleme:
Web sitesi
sites.google.com
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Merhaba abi ben Ahmet. 12 Yaşındayım. Kanalıma bir ay önce başladım. Kanalımda YouTuberların işine yarayacak şeyleri nasıl ücretsiz bir şekilde yapabileceklerini gösteriyorum. Kanalımdaki incelersen çok sevinirim.
KANALIM;

FoRZeaL

Üye
uzun zaman önce birkaç orta seviyede popüler içerik üreticisine edit yaptığım doğrudur. Artık kendi yolumuzdan gidelim dedik :) Buyursunlar efenim.
Şuan için kanalımda giriş- orta seviye edit ve efektler kullanarak ilerliyorum. Piyasaya bir rakip daha geldi benden demesi :):)

omerbirtan

Üye
Selamlar bropalar,

Selam arkadaşlar sizde kanalıma göz atabilirsiniz, kanka incelersen çok mutlu olurum eksiklerimi gidermek adına güzel bir adım atmış olurum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar