Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

6nkaya

Üye
Turn casual moments into unforgettable dates – choose the best casual dating site!
Free relationships by mutual consent
Verified Women

seatind

Üye
Casual dating at its finest – join the leading platform for relaxed and fun encounters!
Easy flirting and more, one night only
True Females

Fargonist2

Üye
Abi oyun videosu çekiyorum iyide oynuyorum ve komik editlerde yapıyorum ama yeni yeni başladım 25 aboneyide arkadaşlarımla yaptım benim kanalın eksik yanları varmı eleştirirsen sevinirim

Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Efe ile Ecesu
Teşekkür ediyorum böyle bir imkan sağladığın için

webman

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Aile kanalı, kırsala göç hikayesi, röportajlar, kendin yap videoları, gezi ve kamplar, bahçe işleri, ege otları, vlog, su altı videoları, koyunculuk, ipek böcekçiliği, tavukçuluk ve daha fazlası var.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Abi oyun videosu çekiyorum iyide oynuyorum ve komik editlerde yapıyorum ama yeni yeni başladım 25 aboneyide arkadaşlarımla yaptım benim kanalın eksik yanları varmı eleştirirsen sevinirim

dostum selamlar. video içinde konuşmadığın için aşırı sıkıcı videolar, konuşma olmadıktan sonra editin pek bi önemi yok bence videolarda. akıcı diksiyonla konuşup, jumpcut yaparsan gelişeceğine inanıyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar