Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Oyun kaldıramayan PC'ler için!

NeArarsan

Üye
Selamlar bropalar !
Direk söze geçiyorum . Bilgisayarı veya tableti oyun kaldıramayanlar için muthiş birşey.

Bu video (görenler vardır mutlaka) :

Selamlar bropalar !
Direk söze geçiyorum . Bilgisayarı veya tableti oyun kaldıramayanlar için muthiş birşey.

Bu video (görenler vardır mutlaka) :

Can Sungur sağolsun 2018'den beri bulut teknolojisiyle oyun oynama mevzusunu takip ediyorum ve Geforce Now'ı da 1.5 sene kullandım. Kesinlikle muhteşem bir şey, birçok arkadaşım ve ben Cyberpunk, Assasin's Creed gibi büyük oyunları baştan sona Geforce Now ile bitirdik. Kötü bilgisayarınız olmasa bile en azından bu teknolojiyi bir defa denemenizi tavsiye ediyorum. (Kötü PC'niz varsa zaten Allah'ın emri :D). Telefonda bile bunu kullanarak oyun oynamışlığım var ve bunun tadı gerçekten çok ayrı bir şey :D İleride konsol ve ekran kartı sektörlerini bitireceği kesin. Harika bir teknoloji ve Geforce Now dışında da aynı teknolojiyi kullanan bir sürü alternatif çıkmaya başladı. Denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar