Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Oyun Videosu

OBS ile 60 fps 1920.1080 ekran kaydı alıyorum aldığım kayıt yağ gibi akıyor sıkıntı yok fakat premiere pro da düzenlemelerimi yapıp youtube a attığım zaman karıncalanma ve kumlanma oluyor neden acaba render çıktısını da 60 fps alıyorum dosyada bi sıkıntı yok ama youtube da çok kötü gözüküyor başkalarının videolarına bakıyorum cam gibi fakat benim attığım video neden böyle oluyorki.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
OBS ile 60 fps 1920.1080 ekran kaydı alıyorum aldığım kayıt yağ gibi akıyor sıkıntı yok fakat premiere pro da düzenlemelerimi yapıp youtube a attığım zaman karıncalanma ve kumlanma oluyor neden acaba render çıktısını da 60 fps alıyorum dosyada bi sıkıntı yok ama youtube da çok kötü gözüküyor başkalarının videolarına bakıyorum cam gibi fakat benim attığım video neden böyle oluyorki.
Karıncalanma ya da kumlanma göremiyorum ben.

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
evet normalde bu kadar kotu gozukmemesi gerekiyor , acaba renderi kac bitrate ile cikti aliyorsun?

Karıncalanma ya da kumlanma göremiyorum ben.
OBS de 80000 bitrate 60 fps 1920.1080 ile kayıt yapıyorum daha sonra videoyu premiere pro nun içine atıyorum 4K seçeneğini seçince zaten bitrate otomatik olarak 80 oluyor maksimum renden kalitesini de seçiyorum render alıyorum. Çıktı videosunda hiçbir sıkıntı yok cam gibi görüntü fakat youtube a yüklediğim zaman vp09 kodeğini vermesine rağmen kalite düşük olur neden acaba son videolarım hep 80000 bitrate bakabilirsiniz

evet normalde bu kadar kotu gozukmemesi gerekiyor , acaba renderi kac bitrate ile cikti aliyorsun?
OBS de 80000 bitrate 60 fps 1920.1080 ile kayıt yapıyorum daha sonra videoyu premiere pro nun içine atıyorum 4K seçeneğini seçince zaten bitrate otomatik olarak 80 oluyor maksimum renden kalitesini de seçiyorum render alıyorum. Çıktı videosunda hiçbir sıkıntı yok cam gibi görüntü fakat youtube a yüklediğim zaman vp09 kodeğini vermesine rağmen kalite düşük olur neden acaba son videolarım hep 80000 bitrate bakabilirsinizz

UBtrack

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
OBS de 80000 bitrate 60 fps 1920.1080 ile kayıt yapıyorum daha sonra videoyu premiere pro nun içine atıyorum 4K seçeneğini seçince zaten bitrate otomatik olarak 80 oluyor maksimum renden kalitesini de seçiyorum render alıyorum. Çıktı videosunda hiçbir sıkıntı yok cam gibi görüntü fakat youtube a yüklediğim zaman vp09 kodeğini vermesine rağmen kalite düşük olur neden acaba son videolarım hep 80000 bitrate bakabilirsiniz
youtube algoritması videoların kalitesini düşürüyor bu herkes için geçerli bir durum ne yazık ki, kimse tam kalitesinde izlemeyemiyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar