Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

paylaştığım lirik video sizce nasıl olmuş

Capthan

Üye
Web sitesi
www.linkedin.com

Kıymetli Dostum Selamlar,

Yazılarda ki çözünürlük değeri çok düşük, videonun genel hatlarında da aynı şekilde. Kuvvet ve muhtemel export ayarlarından kaynaklı diye düşünüyorum. Çıkış alırken H.264 codecini seçip sol üst seçenekte yer alan Match Sequence Settings kutucuğunu işaretlemende fayda var. Target Bitrate 15 seçip Use Maximum Render Quality ve Render At Maximum Depth seçeneklerini de seçmelisin. Bu konu özelinde YouTube üzerinde bir çok video var. İzlemeni tavsiye ederim.

- Yazıların arkasında yer alan Drop Shadov çok aşırıya kaçmış ve göz yormakta,
- Bir kaç yazı üst üste gelmiş Effect Control üzerinden Position değerleriyle oynamanda fayda var,
- Yazılar hep aynı animasyon ile geldiğinde video tekrara düşüyor ve bir noktadan sonra sıkıyor, farklı animasyonlar ve geçişler kullanarak videonu zenginleştirebilirsin,
- Son olarak parça da ses patlamaları yer almakta bunu da Hard Limiter effectini kullanıp -6 değerini verirsen kulak sağlığımızı da düşünmüş olursun :)

Emeğine sağlık, iyi günler

Lirikali

Üye
Kıymetli Dostum Selamlar,

Yazılarda ki çözünürlük değeri çok düşük, videonun genel hatlarında da aynı şekilde. Kuvvet ve muhtemel export ayarlarından kaynaklı diye düşünüyorum. Çıkış alırken H.264 codecini seçip sol üst seçenekte yer alan Match Sequence Settings kutucuğunu işaretlemende fayda var. Target Bitrate 15 seçip Use Maximum Render Quality ve Render At Maximum Depth seçeneklerini de seçmelisin. Bu konu özelinde YouTube üzerinde bir çok video var. İzlemeni tavsiye ederim.

- Yazıların arkasında yer alan Drop Shadov çok aşırıya kaçmış ve göz yormakta,
- Bir kaç yazı üst üste gelmiş Effect Control üzerinden Position değerleriyle oynamanda fayda var,
- Yazılar hep aynı animasyon ile geldiğinde video tekrara düşüyor ve bir noktadan sonra sıkıyor, farklı animasyonlar ve geçişler kullanarak videonu zenginleştirebilirsin,
- Son olarak parça da ses patlamaları yer almakta bunu da Hard Limiter effectini kullanıp -6 değerini verirsen kulak sağlığımızı da düşünmüş olursun :)

Emeğine sağlık, iyi günler
tavsiyeleriniz için teşekkürler. ses efektini bilmiyordum. bu güzel oldu.
bu tavsiyelerinizi dikkate alarak hareket etmeye çalışırım.
gerçekten teşekkürler. : :)

Web sitesi
www.ismailbaskurt.com
Bence tek tip yazı efekti denemektense birden fazla denemeniz daha iyi olur. Arka plandaki görsele wiggle verilmiş sanırım fakat miktarı biraz fazla olmuş diye düşünüyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar