Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pc/laptop önerisi

Arkadaşlar forumda baktım bulamadım güveneceğim kimse de kalmadı sizden başka. 8-8,5 arası bütçem var bir adet pc almsk istiyorum Onur'un dediği gibi bir bilgisayar arıyorum bir kaç tane buldum ama herkes başka bir şey diyor sizden fikir öneri almak istiyorum

Genjutsu

Üye
şahsi düşüncek laptopu eğer seyahatlerde vs kullanacaksan alman çünkü masaüstünün özellikleri ve değiştirilebilir olması senin için daha iyi olur performans artışı olarak da pc daha öndedir

şahsi düşüncek laptopu eğer seyahatlerde vs kullanacaksan alman çünkü masaüstünün özellikleri ve değiştirilebilir olması senin için daha iyi olur performans artışı olarak da pc daha öndedir
Eğer bu fiyat aralığında bildiğin bir laptop varsa önerirsen sevinirim

Kyream

Üye
Arkadaşlar forumda baktım bulamadım güveneceğim kimse de kalmadı sizden başka. 8-8,5 arası bütçem var bir adet pc almsk istiyorum Onur'un dediği gibi bir bilgisayar arıyorum bir kaç tane buldum ama herkes başka bir şey diyor sizden fikir öneri almak istiyorum
Açıkçası laptop tavsiye etmiyorum kendim bir laptop kullanıcısı olarak. Gerek ısınma problemleri olsun gerek performanslarda düşüşe sebep olan batarya ömrünü uzatma politikası olsun kesinlikle performans için kullanabileceğin bir cihaz olduğunu düşünmüyorum. (Masaüstünden Laptopa geçmiş birisi olarak şahsi fikirlerimdir.)
Ayrıca şu an piyasa malum ne ekran kartı var ne de uygun fiyat. Gerek döviz kuru gerek mining çılgınlığı... Diyecek söz bulamıyorum bu konu hakkında ancak tavsiyem bu zamanda bilgisayar almaman yönünde
Alacaksan da 1050Ti falan alma sakın artık dönemin şartları ile "kötü" sınıfında kötünün iyisi olarak nitelendirilebilir bir seviyede. Yüksek performans için 1650 vs. önerebilirim ama 1050Ti işini görmez mi? Amenna görür fakat dediğim gibi kötünün iyisi sınıfına tabii olduğundan mütevellit birazcık seni yorabilir :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar