Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Photoshop Grafik İşlemcisi Hatası

1642348063781.png
Bu hatayı alıyorum ve nasıl çözebileceğimi internette bulamadım. Aşağıda yazan sürücüyü güncelleştirme ve sürücüyü yeniden yüklemeyi yaptım fakat sorunum çözülmedi.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 3525
Bu hatayı alıyorum ve nasıl çözebileceğimi internette bulamadım. Aşağıda yazan sürücüyü güncelleştirme ve sürücüyü yeniden yüklemeyi yaptım fakat sorunum çözülmedi.

Bu siteden kullandığınız Windows sürümüne göre seçip ekran kartınızın driverlarını kurun.Sorunuzun çözülmesi lazım.

Böyle mi yaptın ? Böyle yamadıysan böyle yap.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Evet şimdi denedim de geldim, Microsoft ile başlayan bir ekran kartı ismiyle aynı hatayı alıyorum yine tik kutusu açık değil.
Driver'ları tam kurduğunuzdan emin misiniz ? Eğer tam kurduysanız normal modda bir daha kurunuz,işlemcinin dahili grafik birimine geçmiş bilgisayar.

Şunu deneyin.

Driver'ları tam kurduğunuzdan emin misiniz ? Eğer tam kurduysanız normal modda bir daha kurunuz,işlemcinin dahili grafik birimine geçmiş bilgisayar.

Şunu deneyin.
Driverleri tam kurduğumu veya tam kuramadığımı nereden anlayabilirim? Ve attığınız sitedeki bulunan aşağı kısımdaki sniffer.exe kısmındaki yazıları da size atmam gerekiyor mu?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar