Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premier Pro Geçiş Efekti Atılmama Sorunu

Dj Pikachu

Üye
Arkadaşlar merhaba size hemen sorunumdan bahsedim sonra fotoğraflı açıklamalarını getirim

-Ben premier pro'da eskiden motion bro adlı effect'i eskiden rahatlıkla güzelce kullanıyordum fakat bir sebepten ötürü premier'i bi ara silmek zorunda kaldım ve motion broyu uzun bir süre kurmadım (3/4 Hafta Civarı )

-Şimdi Motion bro kurmak istediğimde Window>Extension>Motion Blur v3.2.1'e tıklayıp indirdiğim dosyayı atıyorum fakat herhangi bir şey gelmiyor dilerseniz size bunu fotoğraflarla gösterim

Ekli dosyalar

• ekran aldm.PNG
    ekran aldm.PNG
    79.3 KB · Görüntüleme: 10

Spunkram

Yönetici
Yönetici
dosya konumunu değiştirip tekrar change path ile yeni klasör yerini göstermeyi denemelisin normal bi sorun değil bu klasör taşınmış olabilir

Dj Pikachu

Üye
dosya konumunu değiştirip tekrar change path ile yeni klasör yerini göstermeyi denemelisin normal bi sorun değil bu klasör taşınmış olabilir
Yeniden İndirdim aslına bakarsan sıfırdan ve yine hiçbirşey çıkmıyor eski yüklediğim gibi yükliyorum bi fikrim yok yardımcı olursan sevinirim onur abi

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar