Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premier Pro tam olarak anlatan kurs önerisi

Merhaba arkadaşlar premier pro öğrenmeye çalışıyorum, Udemy Mehmet Üzüm kursu satın aldım kurs fena değil ama açıkçası biraz basit kalıyor, Text, video geçiş efektlerini profesyonel olarak öğrenmek istiyorum. Tavsiye edeceğiniz bir kurs varmı? Bugün navras akademi ile görüştüm. 3000 tl gibi bir rakam söylediler 32 saatlik bir eğitime.Ne dersiniz yoluma nasıl devam etmeliyim, birde öğrenme taktikleri alabilirim tecrübe sahibi arkadaşlardan

Nowie

Üye
kankam bence onur naci öztürkler kanalından ilk premiere pro videolarından başla kendinde deneyerek ve merak ettiklerini (hızlandırma, yavaşlandırma vs.) bunları araştırarak öğrenmen en iyisi ve ücretsiz.

Merhaba arkadaşlar premier pro öğrenmeye çalışıyorum, Udemy Mehmet Üzüm kursu satın aldım kurs fena değil ama açıkçası biraz basit kalıyor, Text, video geçiş efektlerini profesyonel olarak öğrenmek istiyorum. Tavsiye edeceğiniz bir kurs varmı? Bugün navras akademi ile görüştüm. 3000 tl gibi bir rakam söylediler 32 saatlik bir eğitime.Ne dersiniz yoluma nasıl devam etmeliyim, birde öğrenme taktikleri alabilirim tecrübe sahibi arkadaşlardan
Hiç para harcamadan Onur Naci öztürkler'in videolarını izleyebilirsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar