Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premiere Pro 2 Videonun birbirine frame farkı olması

masellox

Üye
Öncelikle merhabalar, ben Youtube'a çektiğim videomu montajlarken kameramı ayrı , ekran kaydını ayrı aldığımdan dolayı bu 2videoyu Premiere Pro'da birleştiriyordum fakat bu 2 videonun frame leri yaani fps leri farklı olduğundan dolayı görüntü kayması gibi şeyler gerçekleşiyor. Bunun premiere'de bir yöntemi varmı?

editizm

Moderatör
Moderatör
Öncelikle merhabalar, ben Youtube'a çektiğim videomu montajlarken kameramı ayrı , ekran kaydını ayrı aldığımdan dolayı bu 2videoyu Premiere Pro'da birleştiriyordum fakat bu 2 videonun frame leri yaani fps leri farklı olduğundan dolayı görüntü kayması gibi şeyler gerçekleşiyor. Bunun premiere'de bir yöntemi varmı?

Merhaba, yapman gereken en mantıklı şey iki videonu da aynı fps'te almak. 30 fps ve üzeri gözle görülür bir fark olmasa da, 24 - 25 fps skalasında gözle görülür bir fark olacaktır. Premiere deki çözümü ise saatlerce uğraşman. Bununla ilgili bilgisayara geçince sana bilgilendirici bir video da atacağım. Birkaç tane youtube da çekilmemiş video var. Umarım konuyu daha net anlaşılır kılar 😃

editizm

Moderatör
Moderatör
Merhaba, yapman gereken en mantıklı şey iki videonu da aynı fps'te almak. 30 fps ve üzeri gözle görülür bir fark olmasa da, 24 - 25 fps skalasında gözle görülür bir fark olacaktır. Premiere deki çözümü ise saatlerce uğraşman. Bununla ilgili bilgisayara geçince sana bilgilendirici bir video da atacağım. Birkaç tane youtube da çekilmemiş video var. Umarım konuyu daha net anlaşılır kılar 😃

Aşağıdaki 2 video işine yarayacaktır eminim. İyi çalışmalar :)

-

-

Fbr

Üye
Bro ben olsam handbrake ile aynı fpsye düşürürdüm ikisinide

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar