Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premiere Pro 2019 ve After Effects 2019'u Dynamic Link ile bir arada kullanarak oluşturduğum projeyi düzgün bir şekilde Media Encoder 2020'ye atma

Hyphast

Üye
Merhaba. Birkaç gündür uğraşıp tamamladığım bir projem var. Bu projeyi yaparken Premiere Pro'dan sık sık After Effects'e geçtim (Replace With After Effects Composition seçeneği ile). Çünkü Premiere Pro'da kurguladıkça After Effects'ten de editliyordum.

Neyse bunların her ikisi de 2019 sürümü ve Premiere Pro 2019'da render alırken %2 işlemci kullanımı olduğundan 10 saat beklemem gerekiyor, Media Encoder 2019'da da aynı olayı yaşıyorum. Premiere Pro 2020 indirip denedim ve onda işlemcinin en az %90'ını kullanıyordu, aynı şekilde Media Encoder 2020 de öyle.

Bu yüzden bu projeyi Media Encoder 2020'ye atmaya çalıştım fakat After Effects'e geçip editlediğim yerler bozuluyordu, kayboluyordu. Bunu düzgün bir şekilde yapmamın bir yolu var mı? @Spunkram

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar