Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Premiere pro da Atomx plug-ini kullandığımda bilgisayarım kafayı yiyor

adkinbruno

Üye
822108e3-2394-48ab-bbc9-f5a583b809ce.jpg
Atomxin içerisindeki herhangi bir efekti kullandığımda(Geçiş efekti de dahil) ilk önce premiere pro donuyor ardından hata vermeden premiere pro kapanıyor. Win 11 pro kullanıyorum bu arada.
Bu sistemde bunun olması mümkün değil bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı? Bu arada herşey orjinal (pluginde dahil) lisanslı. normalde premiere pro 2021 son sürüm kullanıyordum belki sürümünden dolayı fakat aynı olay 15.0 sürümünde de aynı şeyi yapıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 3326
Atomxin içerisindeki herhangi bir efekti kullandığımda(Geçiş efekti de dahil) ilk önce premiere pro donuyor ardından hata vermeden premiere pro kapanıyor. Win 11 pro kullanıyorum bu arada.
Bu sistemde bunun olması mümkün değil bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı? Bu arada herşey orjinal (pluginde dahil) lisanslı. normalde premiere pro 2021 son sürüm kullanıyordum belki sürümünden dolayı fakat aynı olay 15.0 sürümünde de aynı şeyi yapıyor.
windows 11 çıkalı daha kaç ay olmuş :D bence ilerleyen zamanlarda windows 11e gelen güncellemelerle çözülecektir. 2022 başları gibi büyük düzeltme güncellemeleri alana kadar windows 10a geri dön bence muhtemelen 11 den kaynaklı dediğim gibi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar