Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premiere Pro export Youtube Sorunu Yardımcı Olur musunuz

Merhaba Arkadaşlar Primere Pro da Export Alırken Dışa Aktarım Seçeneklerinde Youtube Hazır Ayarları Yok Fotosunu Hemen Atıyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkür Eder Hayırlı Ramazanlar Dilerim Örnek.png

Merhaba Arkadaşlar Primere Pro da Export Alırken Dışa Aktarım Seçeneklerinde Youtube Hazır Ayarları Yok Fotosunu Hemen Atıyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkür Eder Hayırlı Ramazanlar Dilerim Ekli dosyayı görüntüle 1113
O galiba hiç kimsede yok ama hazır ayarının olmasına gerek yok, o ayarları sende yapabilirsin, bildiğim kadarıyla videon 30 fps altındaysa bitrate i 10, 30 fps ve üstündeyse 16 bitrate yapman gerek

ekrem

Üye
Merhaba Arkadaşlar Primere Pro da Export Alırken Dışa Aktarım Seçeneklerinde Youtube Hazır Ayarları Yok Fotosunu Hemen Atıyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkür Eder Hayırlı Ramazanlar Dilerim Ekli dosyayı görüntüle 1113
projen hangi formatta ile youtube tarafından istenilen belirlenen bitrate değerleri ektedir buna bağlı kalıp export alman kalite kaybı yaşamamanı sağlayacaktır. mesela 1080FHD 30 kare ise 8 bitrate yeterli olacaktır time interpolatiın değerini frame den optical olarak seçmen daha iyi olacaktır.(effect) fazla ise

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2021-04-13 224645.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-13 224645.png
    33.2 KB · Görüntüleme: 6
projen hangi formatta ile youtube tarafından istenilen belirlenen bitrate değerleri ektedir buna bağlı kalıp export alman kalite kaybı yaşamamanı sağlayacaktır. mesela 1080FHD 30 kare ise 8 bitrate yeterli olacaktır time interpolatiın değerini frame den optical olarak seçmen daha iyi olacaktır.(effect) fazla ise
Öncesinde Vardı Hazır Ayarlar Yeni Kurdum 2020 yi ve Bunda Yok Maalesef Denemeye Çalışırım Çok Teşekkür Ederim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar