Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Premiere Pro Export

o1FeliX

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Tekrardan Merhabalar,
Premiere Pro'da zaten Export alıyorum ama gözüme çarpan bir kaç bir şey var ve sormak istiyorum.

High Quality ile Mobile Device Arasındaki fark nedir? ikisinden de 1080p FHD videolar exportlayabiliyorum ama Mobile Device ile aldığımda diğerine kıyasla x2 kat daha az dosya boyutu ile çıktı almış oluyorum. kalitesine baktığımda herhangi bir bozulma da yok. Bunların arasındaki fark nedir?

Ayrıca export alanında preset olarak Youtube 1080p seçeneği bulunmuyor. bu benimle mi alakalı çoksa malum olayla mı alakalıdır nasıl yapabilirim. Aşağıda SS mevcut
render.png

Tekrardan Merhabalar,
Premiere Pro'da zaten Export alıyorum ama gözüme çarpan bir kaç bir şey var ve sormak istiyorum.

High Quality ile Mobile Device Arasındaki fark nedir? ikisinden de 1080p FHD videolar exportlayabiliyorum ama Mobile Device ile aldığımda diğerine kıyasla x2 kat daha az dosya boyutu ile çıktı almış oluyorum. kalitesine baktığımda herhangi bir bozulma da yok. Bunların arasındaki fark nedir?

Ayrıca export alanında preset olarak Youtube 1080p seçeneği bulunmuyor. bu benimle mi alakalı çoksa malum olayla mı alakalıdır nasıl yapabilirim. Aşağıda SS mevcut
Ekli dosyayı görüntüle 2051
Fark bitrate olabilir mi? Bu arada preset'lerin olmamasının sebebi bildiğim kadarıyla onları kaldırdılar.

o1FeliX

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Fark bitrate olabilir mi? Bu arada preset'lerin olmamasının sebebi bildiğim kadarıyla onları kaldırdılar.
Sanırım o şimdi bunu okuyunca baktım, Target 20 Mbps den Target 8 Mbps'e düşüyor. Sanırım bu yüzden ama gözle görebildiğimiz bir fark olduğunu düşünmüyorum. 2 videomu da izliyorum ama ben göremedim yani.

Sanırım o şimdi bunu okuyunca baktım, Target 20 Mbps den Target 8 Mbps'e düşüyor. Sanırım bu yüzden ama gözle görebildiğimiz bir fark olduğunu düşünmüyorum. 2 videomu da izliyorum ama ben göremedim yani.
Belli bir süre sonra bitrate'i ne kadar arttırırsan arttır biir şey farketmezama gidip Bitrate'i 1 yaparsan düşer mesela :D Youtube için 16 yapman gerekiyordu sanırım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar