Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Premiere Pro Kasma Sorunu

Bentropi

Üye
Merhaba, yeni kurgu yapmaya başladım ve benimle aynı sorunu yaşayan var mı, bu sorunları yaşamam normal mi öğrenmek istiyorum. Envatodan herhangi bir photoslideshow paketi edinip premier proda kullanmak istediğimde program inanılmaz şekilde kasıyor, hiç bir şey yapamıyorum donup kalıyor, gidip işlemci aldım, yok yine aynı sorun. 1/4 ayarda dahi imleci oynatamıyorum bırakın görüntüyü görmeyi o derece. Yanlış bir şey mi yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Premiere Pro 2023 Lisanslı
Ekran Kartı RTX 2060
İşlemci Ryzen7 5700X
1TB Gen4 M2 SSD
16 GB 3200Mhz RAM

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Merhaba, yeni kurgu yapmaya başladım ve benimle aynı sorunu yaşayan var mı, bu sorunları yaşamam normal mi öğrenmek istiyorum. Envatodan herhangi bir photoslideshow paketi edinip premier proda kullanmak istediğimde program inanılmaz şekilde kasıyor, hiç bir şey yapamıyorum donup kalıyor, gidip işlemci aldım, yok yine aynı sorun. 1/4 ayarda dahi imleci oynatamıyorum bırakın görüntüyü görmeyi o derece. Yanlış bir şey mi yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Premiere Pro 2023 Lisanslı
Ekran Kartı RTX 2060
İşlemci Ryzen7 5700X
1TB Gen4 M2 SSD
16 GB 3200Mhz RAM
capsevil#8666 discorddan ekle yardımcı olayım.

capsevil#8666 discorddan ekle yardımcı olayım.
kral buradan verebilecegin bir çözumu varsa veya neyden kaynaklanıyorsa herkesin görebilecegi sekilde paylaşsan daha iyi olmazmıydı? bendede buna benzer bir sorun var atomxten attıgım bazı animasyon gecis efekti vs 1/4 te bile oynatamıyorum bazen. orijinal 2022 kullanıyorum sistemim orta-üst düzey bir sistem. bi bilgin varmı bu konu hakkında

Kennedy

Moderatör
Moderatör
kral buradan verebilecegin bir çözumu varsa veya neyden kaynaklanıyorsa herkesin görebilecegi sekilde paylaşsan daha iyi olmazmıydı? bendede buna benzer bir sorun var atomxten attıgım bazı animasyon gecis efekti vs 1/4 te bile oynatamıyorum bazen. orijinal 2022 kullanıyorum sistemim orta-üst düzey bir sistem. bi bilgin varmı bu konu hakkında
sorunun çözümünü normalde konu üzerinde güncelliyoruz zaten, bu böyle kalmış sadece. atomx için gerekli en düşük sürümü kurup onun üzerinde aynı şeyleri dene (şu an çalıştığın projeden eski sürüm için proje dosyası oluşturabiliyorsun) arkadaşın sorununu bu şekilde çözdük, ayrıca discord üzerinden ekranı görerek daha net sonuç alıyoruz. :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar