Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premiere Pro Render

Web sitesi
sites.google.com
Premiere Pro CS6 kullanıyorum. 5 dakikalık bir video çektim montajladım. Ama render a başladığında kalan zamanı 10 dk gösteriyordu ama 5 dakika sonra 2 saate çıktı kalan zaman olarak.
(not videoda ekstra bir efekt kullanmadım)

Spunkram

Yönetici
Yönetici
ekstra bi efekt yokken bunu yapıyorsa belli bir zamandan sonra işlemcin ısınıyor ve gücünü düşürüyor olabilir veya bir crack problemi de olabilir... o kadar çok seçeneği var ki tam bi çözüm yolu bilemedim :/

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Premiere Pro CS6 kullanıyorum. 5 dakikalık bir video çektim montajladım. Ama render a başladığında kalan zamanı 10 dk gösteriyordu ama 5 dakika sonra 2 saate çıktı kalan zaman olarak.
(not videoda ekstra bir efekt kullanmadım)
Arkada program açma render alırken işlemci ve rame üstünlük veriyor ae ve pr ve başka kurgu programları.Rami 4\3 4\2 gibi birşey ver yani 16 ram varsa 8 yada 12 arası gibi birşey ver.8 varsada 4 veya 6.Ve arkada program açma browser falan.Benim sistemde düşük render alırken televizyon izliyorum.Geliyom render almış.Denendi onaylandı

Web sitesi
sites.google.com
Arkada program açma render alırken işlemci ve rame üstünlük veriyor ae ve pr ve başka kurgu programları.Rami 4\3 4\2 gibi birşey ver yani 16 ram varsa 8 yada 12 arası gibi birşey ver.8 varsada 4 veya 6.Ve arkada program açma browser falan.Benim sistemde düşük render alırken televizyon izliyorum.Geliyom render almış.Denendi onaylandı
teşekkür ederim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar