Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

premiere pro ses kayması

Muhamedd

Üye
dostum sütten çıkmış akkaşık gibi tertemiz bir proje açıyorsun önce. Daha sonrasında ise videoyu direk olduğu dosyadan tutup premiere pro yu ilk açtığında sağ altta olan kısma yani ss de gösterdim o kısmı oraya bırakıyosun videoyu ve böylece kare kayması olmamasını umuyoruz
dediklerini birebir yaptım ve hala ses kayması var

Muhamedd

Üye
dostum sütten çıkmış akkaşık gibi tertemiz bir proje açıyorsun önce. Daha sonrasında ise videoyu direk olduğu dosyadan tutup premiere pro yu ilk açtığında sağ altta olan kısma yani ss de gösterdim o kısmı oraya bırakıyosun videoyu ve böylece kare kayması olmamasını umuyoruz
yani tekrarı 1280×720 60 fps indiriyorum. ayarlar ise böyle
1619994145383.png

thaines

Üye
videoya efekt ekleyip premiere pro nun içindeki ekrandan izlersen ilk başta render alır ve o zaman ses kayması olur ama render alındıktan sonra böyle bir hata devam etmez videoyu ilk import ettiğinde kesip biçmeden önce ikisine sağ tıklayıp nest yap onları bir de bu da bir çözüm yolu olabilir

Muhamedd

Üye
videoya efekt ekleyip premiere pro nun içindeki ekrandan izlersen ilk başta render alır ve o zaman ses kayması olur ama render alındıktan sonra böyle bir hata devam etmez videoyu ilk import ettiğinde kesip biçmeden önce ikisine sağ tıklayıp nest yap onları bir de bu da bir çözüm yolu olabilir

yok 1 saattir uğraşıyorum, render aldım hala aynı son bir özet geçeyim: twitch leecher programından 1280×720 60 fps video indiriyorum. premier ayarlarınıda ss te gördüğün gibi yapıyorum. ama yok hala aynı1619996155527.png

uya

Üye
knka yinede olmadiysa sesi unlink yap ondan sonra kendin elinle 1 2 kare one yada geriye tasi

1619998424592.png

editizm

Moderatör
Moderatör
premierde ses kayması neden olur? twitch leecherdan yayın tekrarını indiriyorum indirdikten sonra videoya bakıyorum mis gibi hiç bir sorun yok. bu videoyu premiere attığımda ses kayması oluyor. yardımcı olabilir misiniz

Aynı konuyu birden fazla kez açmanız forum kuralları gereği yasaktır. Soruna ilişkin desteği bu konunun altına yazarak isteyiniz.

İyi forumlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar