Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Render Alamamak

verilen hata grafik kartı ve bellek hatası...çok ilginç valla tam anlamıyla projen nedir ne kullandın göremediğimiz için bizde de çözüm sınırlı kaldı...
Yani sadece bu proje degil hangi projeyi denersem deneyeyeyim After Effects'te sessiz, Media Encoder'da da fail oluyor. Gercekten anlamis degilim bu durumu.

kodeklerin yüklü değilmi..
Tamamen yeniyim ogrenmek icin kurdum. Renderlayamadigimi gorunce de daha baslamadan sorun yasadim. Elimdeki duz videoya muzik ve text ekledim en en en temel olacak sekilde, renderladigimda ise sessiz ve 2Gb oldugunu fark ettim. Media Encoder kullanamadim zaten hatadan dolayi. Sonra dun tum gece Youtube'dan template indirip onlarin ustunde bile oynamadan renderlamayi denedim ve maalesef yine ayni sonuclar. Sorunun cevabina gelirsem bahsettigin kodeklerin nasil yuklendigini bilmiyorum. O yuzden yuklu mu degil mi bilmiyorum.

Tamamen yeniyim ogrenmek icin kurdum. Renderlayamadigimi gorunce de daha baslamadan sorun yasadim. Elimdeki duz videoya muzik ve text ekledim en en en temel olacak sekilde, renderladigimda ise sessiz ve 2Gb oldugunu fark ettim. Media Encoder kullanamadim zaten hatadan dolayi. Sonra dun tum gece Youtube'dan template indirip onlarin ustunde bile oynamadan renderlamayi denedim ve maalesef yine ayni sonuclar. Sorunun cevabina gelirsem bahsettigin kodeklerin nasil yuklendigini bilmiyorum. O yuzden yuklu mu degil mi bilmiyorum.
Klite codec full yükle.. bu arada pc nde Quick Time yüklüdür sanırım

Kendi yaptigim ivir-zivir isleri duzgunce renderlayabiliyorum artik. Tesekkur ederim. Template dendigimde yine ayni hatalari aliyorum ama onemli olan kismi cozdum en azindan.
sorununu çözdüyse ne mutlu bana.. kolay gelsin.. Bu arada hazır template kullanıyorsan onların içinde ses olmaz.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar