Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Render Alamamak

projende sesin açık olup olmadığına bak.. birde format options video kodekini animation değilde apple proRes kodeklerinden birini dene

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Merhaba arkadaslar, ben After Effects 2021 kullaniyorum ve videomu Quicktime renderladigim zaman sessiz ve cok yuksek boyutlu render alabiliyorum. Media Encoder kullanirken de render islemi baslar baslamaz fail oluyor ve Error code: -1609629695 hatasini aliyorum. Izledigim ve googleladigim hicbir sey ise yaramadi. Yardimci olan olmayan herkese tesekkur ederim simdiden.
Iyi forumlar.
dosyayı aep olarak kaydet masaüstüne veya başa biryere daha sonra aftrer effects açık bir halde onu at media encodera media encoderide aç h264le render al

projende sesin açık olup olmadığına bak.. birde format options video kodekini animation değilde apple proRes kodeklerinden birini dene
Denedim yine sonuc sessiz. Tesekkurler yine de.
dosyayı aep olarak kaydet masaüstüne veya başa biryere daha sonra aftrer effects açık bir halde onu at media encodera media encoderide aç h264le render al
Media Encoder'dan bir de oyle yaparak render almayi deneyeyim.Sonucu paylasirim. Tesekkurler.

verilen hata grafik kartı ve bellek hatası...çok ilginç valla tam anlamıyla projen nedir ne kullandın göremediğimiz için bizde de çözüm sınırlı kaldı...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar