Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Render alırken donuyor

Öncelikle herkese iyi forumlar benim sorunum tam olarak şöyle herhangi bir video editliyorum uzun kısa efektli veya efektsiz fark etmez render alırken bir anda duruyor ve öylece kalıyor az önce yine denedim %8 de kalıyor ve hiç bir hata vs yok 2k alıyordum 1080p render almayı denedim yine aynı şekilde kaldı media encoderdan render almayı denedim o da belirli bir yere kadar gelip durdu onda da bir hata vs yok biraz araştırdım ekran kartı sürücüsünden kaynaklı diyenler vardı sürücüye downgrade attım yine aynı opsiyanel yeni sürücüye geçtim yine aynı komple sildim tekrar yükledim yine aynı programların sürümlerini değiştirdim 2019 2020 2021 2022 bu dört sürümüde denedim değişen bir şey olmadı

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    88.3 KB · Görüntüleme: 9
Öncelikle herkese iyi forumlar benim sorunum tam olarak şöyle herhangi bir video editliyorum uzun kısa efektli veya efektsiz fark etmez render alırken bir anda duruyor ve öylece kalıyor az önce yine denedim %8 de kalıyor ve hiç bir hata vs yok 2k alıyordum 1080p render almayı denedim yine aynı şekilde kaldı media encoderdan render almayı denedim o da belirli bir yere kadar gelip durdu onda da bir hata vs yok biraz araştırdım ekran kartı sürücüsünden kaynaklı diyenler vardı sürücüye downgrade attım yine aynı opsiyanel yeni sürücüye geçtim yine aynı komple sildim tekrar yükledim yine aynı programların sürümlerini değiştirdim 2019 2020 2021 2022 bu dört sürümüde denedim değişen bir şey olmadı
bi yarım saat beklemeyi denedinizmi zamana ihtiyacı olabilir

yarım saat nedir ki gece yatmadan bıraktım sabah kalktığımda sağolsun bıraktığım yerde usul usul duruyordu :D

AlppElla

Üye
Ben korsan kullanırken bu sorunu yaşamıştım daha sonra orijinale geçtim zaten başka bir kaynaktan yüklemeyi deneyebilir misiniz ayrıca ne kadar işe yarar bilmiyorum ama temp dosyalarınızı da silmeyi dener misiniz sonucu bekliyor olacağım

Ben korsan kullanırken bu sorunu yaşamıştım daha sonra orijinale geçtim zaten başka bir kaynaktan yüklemeyi deneyebilir misiniz ayrıca ne kadar işe yarar bilmiyorum ama temp dosyalarınızı da silmeyi dener misiniz sonucu bekliyor olacağım
şöyleki 2020 sürümü orjinal zaten böyle bir problem yaşayınca diğerlerini denedim temp dosyalarını silmek işe yaramadı

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar