Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Render sonrası renk değişimi

ipreviiv3

Üye
Merhaba sorunu duzeltebildiniz mi, bende de boyle bir sorun var Software.png

Ekli dosyalar

• CUDA.png
    CUDA.png
    164 KB · Görüntüleme: 11

aspectsiz

Üye
Merhabalar
Bunun tek sebebi video codeclerinizin farklı olmasıdır videolarınız ".mov" uzantılıysa h265'dir büyük ihtimalle
Orjinal bir premiere pronuz yoksa h265'i göremeyeceksiniz ve h264te render almak editte gördüklerinizle aynı sonuca varmayacaktır.

Videolarınızın hepsini (ya da hangisi h265 ise) Handbrake kullanarak h264'e çevirin ve öyle yapın işinizi

erentrlk

Üye
Öncelikle herkese selamlar. Son bir kaç haftadır şöyle bir sorun yaşıyorum: videomun kurgusunu bitirip media encoder ile render aldıktan sonra video boyunca renk ayarları değişiyor. Videomda renk düzenlemesi yapmamama rağmen bazı yerler daha açık, bazı yerler daha koyu görünüyor.
Bu videoda göründüğü gibi.
Çözümü bulabildiniz mi

Aynı sorunu ben de macbook'a geçtikten sonra yaşamaya başladım. Burada sorun yazılımsal mı, çekim ayarları mı bilemedim. Yazılımsal olması ihtimaline karşın araştırıyorum 2 haftadır fakat bir cevap yok. Yazılımsal yani program ayarlarından olsa mutlaka bir çözümü olurdu fakat ben çekimden kaynaklı olduğu kanısındayım. Denemeler yapacağım. Birileri çözüm bulursa yazsın lütfen. Teşekkürler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar