Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reynmen Melek şarkısı video görüntü boyutunu nasıl yapabilirim

Mali

Üye
Merhaba Reynmenin Melek şarkısının klibindeki gibi bir görüntü elde etmek istiyorum.Geçenlerde araştırıp edit kısmında croplamadan böyle bir lensin olduğunu buldum fakat telefonum sıfırlandığından şu anda bulamıyorum.Lens hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.Birde normal lens ile video çıktısını kaça kaç almam gerekiyor acaba?

Bahsettiğim şarkı(youtube un kendi sayfasına giderseniz dediğimi görüceksiniz) :

Mali

Üye
Cevapladığınız için teşekkürler ama eğer bilgisayardan açarsanız klibin crop boyunutunu sormadım çıktı boyutunu sordum normal çıktı boyutundan farklı aynı şekilde hiçbir işlem uygulamadan bu boyuttaki lensi sormuştum.
Direkt youtubun sayfasına giderseniz görüceksiniz

Web sitesi
www.instagram.com
Cevapladığınız için teşekkürler ama eğer bilgisayardan açarsanız klibin crop boyunutunu sormadım çıktı boyutunu sordum normal çıktı boyutundan farklı aynı şekilde hiçbir işlem uygulamadan bu boyuttaki lensi sormuştum.
Direkt youtubun sayfasına giderseniz görüceksiniz
işin çözebildiysek ne mutlu iyi günler.

Web sitesi
www.instagram.com
videoya sağ tıklayıp meraklısı için istatistikler kısmından video boyutuna bakabilirsin. Tıklayınca görürsün zaten sol kısımda o an oynatılan kalitenin boyutunu, sağ kısımda ise videoyunun orijinal boyutunu gösterir genelde. Ama yine de sen o boyutu hangi kalitede yapmak istiyorsan, örneğin 1080p de yapmak istiyorsan videoyu 1080p aç öyle bak

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Merhaba Reynmenin Melek şarkısının klibindeki gibi bir görüntü elde etmek istiyorum.Geçenlerde araştırıp edit kısmında croplamadan böyle bir lensin olduğunu buldum fakat telefonum sıfırlandığından şu anda bulamıyorum.Lens hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.Birde normal lens ile video çıktısını kaça kaç almam gerekiyor acaba?

Bahsettiğim şarkı(youtube un kendi sayfasına giderseniz dediğimi görüceksiniz) :
üste bir siyah bar ekle kopyala alta al

Mali

Üye
üste bir siyah bar ekle kopyala alta al
komik güldüm:ROFLMAO:
arkadaşım ben zaten üste alta nasıl crop atılır diye sormadım eğer yeni sekmede açarsan videoyu o boyutlarda nasıl çıktı alınıcağını hatta öncesinde lensi sormuştum bi sen akıllısın dalga geçermiş gibi yazmışsın birde

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
komik güldüm:ROFLMAO:
arkadaşım ben zaten üste alta nasıl crop atılır diye sormadım eğer yeni sekmede açarsan videoyu o boyutlarda nasıl çıktı alınıcağını hatta öncesinde lensi sormuştum bi sen akıllısın dalga geçermiş gibi yazmışsın birde
anladım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar