Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru rtx 2060 kasıyor

Yaklaşık bir buçuk sene önce monster gaming laptop almıştım kasma v.b sorun yoktu ama son 3-4 aydır eskiden aynı oyunda aldığım 90 fps'i şimdi 30-40 olarak görüyorum en basit oyunda bile valorantda 70 fpsi çıkamıyor ki eskiden 300 fps civarıydı
intel core i7 10. nesil
rtx 2060
16 gb ram
windows 10

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Yaklaşık bir buçuk sene önce monster gaming laptop almıştım kasma v.b sorun yoktu ama son 3-4 aydır eskiden aynı oyunda aldığım 90 fps'i şimdi 30-40 olarak görüyorum en basit oyunda bile valorantda 70 fpsi çıkamıyor ki eskiden 300 fps civarıydı
intel core i7 10. nesil
rtx 2060
16 gb ram
windows 10
Virüs taraması yap dostum.

Kaan

with nix.
Yönetici
Sürücülerin güncel olduğundan emin olunuz, eğer ki güncel değilse varsa o parçanın kendi uygulaması onunla güncelleyiniz yoksa elle güncelleme sağlayınız. Driver Booster / Driver Easy gibi uygulamaları kullanıp sürücü güncellemesi sağlamayın.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
intel core i7 10. nesil
rtx 2060
16 gb ram
windows 10
Termal macunu yenilemeyi denediniz mi?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar