Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Şehir Dışındaki Müşterilerden Ham Videoyu Nasıl Alabilirim?

EnesK

Üye
Şehir Dışındaki Müşterilerden Ham Videoyu Nasıl Alabilirim?

Örneğin, müşterinin elinde ortalama 20 dakikalık 30 35 video var bunları bana nasıl gönderebilir veya ben bitmiş videoları onlara nasıl atabilirim?

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
en basiti en baştan çekim yaparken 2 gb geçmeyecek şekilde kayıt alıp, ücretsiz olarak wetransfer üzerinden kayıp yaşamadan gönderebilir. yada aylık 10 dolar gibi ücrete aynı site üzerinden üyelik alınabilir. bir diğeri hosting kiralayıp, ftp üzerinden yükleyip-indirmek. 3. olanı ise flash bellek ile kargo şeklinde göndermek.

EnesK

Üye
en basiti en baştan çekim yaparken 2 gb geçmeyecek şekilde kayıt alıp, ücretsiz olarak wetransfer üzerinden kayıp yaşamadan gönderebilir. yada aylık 10 dolar gibi ücrete aynı site üzerinden üyelik alınabilir. bir diğeri hosting kiralayıp, ftp üzerinden yükleyip-indirmek. 3. olanı ise flash bellek ile kargo şeklinde göndermek.
Teşekkür ederim reis ♥

flexreturn

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Şehir Dışındaki Müşterilerden Ham Videoyu Nasıl Alabilirim?

Örneğin, müşterinin elinde ortalama 20 dakikalık 30 35 video var bunları bana nasıl gönderebilir veya ben bitmiş videoları onlara nasıl atabilirim?
drive yüklesinler ordan video boyutu sınırı olmadığı için rahatça indirirsin veya wetransfer 2gb ücretsiz sürüm

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar